Księżna Kate lśni na spotkaniu w Pałacu Buckingham. Takiej fryzury raczej unika, a szkoda!

Księżna Kate to prawdziwa ikona stylu w rodzinie królewskiej. Podczas ostatniego przyjęcia w Pałacu olśniła w czerwonej sukience. Patrzymy na biżuterię.

Księżna Kate podczas wystąpień publicznych zazwyczaj pokazuje się w olśniewających lookach, obok których nie da się przejść obojętnie. Od razu widać, że ma świetne wyczucie stylu i wie, w czym wygląda najlepiej. Ostatnio wzięła udział w spotkaniu z korpusem dyplomatycznym w Pałacu Buckingham. W czerwonej sukience wyglądała bosko.

Zobacz wideo Jak mieszkają księżna Kate i książę William?

To miały być murowany hity, a wyszły paździerzeNajgorsze programy w historii Polsatu. W jednym z nich wystąpiła Magda Gessler

Księżna Kate zachwyca w czerwonej maxi

Tego dnia księżna Kate postawiła na wyjątkową stylizację. Miała na sobie czerwoną maxi z długimi prześwitującymi rękawami od Jenny Pakham, którą zdobiły cekiny. Model obecnie nie jest dostępny na stronie projektantki. Do tego arystokratka dobrała tiarę z kwiatami lotosu. Nie miała jej na sobie od 2015 roku. Nie mogło również zabraknąć elementu z kolekcji zmarłej królowej Elżbiety II, jakimi były diamentowe kolczyki. Całość dopełniła srebrna broszka od Bentley&Skinner wysadzana diamentami. Całość dopełniła fryzura - włosy zostały uniesione i zaczesane do tyłu. Rzadko widzimy księżną w takim wydaniu, bo zazwyczaj nosi lekko podkręcone fale z przedziałkiem na środku.

Co ciekawe, kwiaty na diademie żony księcia Walii również mają sentymentalną wartość. Zostały one wykonane ze starego naszyjnika Elżbiety II, który wcześniej przekazała jej królowa matka. Był prezentem ślubnym od króla Jerzego VI. 

Britain RoyalsBritain Royals Victoria Jones / AP / AP

Więcej zdjęć księżnej Kate znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Spotkanie z korpusem dyplomatycznym to jedno z najważniejszych wydarzeń w Pałacu Buckingham. Co roku przedstawiciele rodziny królewskiej widują się z setkami dyplomatów w wystawnych salach. W tym roku na wydarzeniu pojawili się również król Karol III, królowa małżonka Camilla i książę William

Zobacz też: Księżna Kate miała potajemnie spotkać się księciem Harrym i jego dziećmi. "Desperacko chciała złożyć wizytę"

Książę WillamKsiążę William publicznie skarci brata? Podobno złamie złotą regułę milczenia

Więcej o: