Księżna Kate miała potajemnie spotkać się księciem Harrym i jego dziećmi. "Desperacko chciała złożyć wizytę"

Zagraniczne media podają, że podczas wizyty w Stanach Zjednoczonych księżna Kate znalazła czas, by spotkać się z księciem Harrym i jego dziećmi. To ona miała się z nim skontaktować.

Książę William i księżna Kate po raz pierwszy od ośmiu lat polecieli do Stanów Zjednoczonych. Książęca para w USA spędziła trzy dni, a ich wizyta zakończyła się galą wręczenia nagród Eartshot. Okazuje się, że pomimo bardzo napiętego terminarza żona księcia Williama wygospodarowała kilka godzin i poprosiła księcia Harry’ego o spotkanie. Rzekomo miało bardzo zależeć jej na tym, aby szwagier zabrał ze sobą dzieci. 

Śluby polskich piłkarzyŚluby polskich piłkarzy ociekały luksusem. Był jeden wyjątek

Zobacz wideo Jak mieszkają księżna Kate i książę William?

Potajemne spotkanie księżnej Kate i księcia Harry’ego 

Informator magazynu "New Idea" donosi, że jeszcze przed przylotem do Stanów Zjednoczonych księżna Kate skontaktowała się z księciem Harrym i zaproponowała mu spotkanie. 

Zapytała Harry’ego, czy szansa, aby mogli się spotkać. Była gotowa poświęcić kilka godzin z pobytu w Bostonie, aby spotkać się z Harrym w Nowym Jorku. Nawet jeśli miało to być tylko 20 minut, co jest naprawdę bezprecedensowe, biorąc pod uwagę jej pozycję nad Sussexami jako przyszłej królowej - podaje "New Idea".

Księżna Kate uznała, że wizyta w USA jest doskonałą okazją, aby zobaczyć się z dziećmi Meghan Markle i księcia Harry’ego. 

Niezależnie od tego, co wydarzyło się w przeszłości z Harrym i Meghan, Kate desperacko chciała złożyć wizytę dzieciom. Kate kocha dzieci, nieważne, czy są to jej własne, jej siostrzenice i siostrzeńcy, czy dzieci, na które zbiera pieniądze poprzez swoje organizacje charytatywne. Codziennie spotyka się z dziećmi i uważa za absurdalne i trochę smutne, że nie spędziła czasu z Lilibet - twierdzi informator "New Idea". 

Czy spotkanie wyglądało, tak jak opisuje magazyn "New Idea"? Tego nie wiadomo, ponieważ na razie nie pojawił się oficjalny komentarz Pałacu Buckingham w tej sprawie. 

Książę Harry, Meghan MarkleKsiążę Harry i Meghan Markle usłyszeli straszne słowa. "Chodzi o rasę"

Więcej o: