Meghan Markle o poznaniu księżnej Kate. Zaczęła ją przytulać. "Nie miałam pojęcia, że..."

Meghan Markle w dokumencie "Harry i Meghan" opowiedziała, jak wyglądało jej pierwsze spotkanie z członkami rodziny królewskiej. Wiele rzeczy ją zszokowało.

Na Netfliksie ukazał się serial dokumentalny, w którym książę Harry i Meghan Markle poruszyli wiele trudnych tematów. Między innymi nawiązali do publicznego prania brudów przez ojca i przyrodnią siostrę Amerykanki. Opowiedzieli także, jak wyglądały początki ich relacji. 

Królowa Elżbieta II, Melania TrumpTak wyglądają pomniki znanych osób. Uwagę zwraca Kate Moss

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Spotkanie z rodziną królewską przebiegło zupełnie inaczej, niż Meghan Markle sobie wyobrażała

Meghan Markle nie miała bladego pojęcia, jak powinna zachować się w obecności członków rodziny królewskiej. Amerykanka sądziła, że osoby z bliskiego otoczenia księcia Harry’ego przyjmą ją z otwartymi ramionami. Tak jednak nie było. 

To zabawne z perspektywy czasu, bo teraz wiem już więcej. Cieszę się, że wtedy nie wiedziałam, bo mogłam być sobą bez przygotowań. Nawet kiedy William i Kate przyszli na obiad - wtedy spotkałam ją po raz pierwszy. Byłam w podartych jeansach i na bosaka. Lubię przytulać, zawsze lubiłam i nie miałam pojęcia, że to jest szokujące dla wielu Brytyjczyków. 

Meghan MarkleMeghan Markle Screen: Netflix

Żona księcia Harry’ego myślała, że w życiu prywatnym członkowie rodziny królewskiej zachowują się zupełnie inaczej niż podczas oficjalnych spotkań.

Szybko zrozumiałam, że ten zewnętrzny formalizm istnieje także w środku. Myślałam, że na zewnątrz zachowujesz się zgodnie z protokołem, ale gdy drzwi się zamykają, możesz się odprężyć, ale ten formalizm jest po obu stronach. Zaskoczyło mnie to.

Sussexowie opowiedzieli także, jak wyglądała pierwsza wizyta u królowej Elżbiety II. Meghan Markle w ostatniej chwili dowiedziała się, że jedzie na spotkanie z monarchinią. Kompletnie nie była na to przygotowana. Okazało się, że najwięcej trudności sprawiło jej sam przywitanie. Nie wiedziała, co ma powiedzieć i jak się ukłonić, więc zrobiła to w bardzo teatralny sposób i dodała:

Miło mi poznać Waszą Królewską Mość. 

Meghan MarkleMeghan Markle Screen: Netfliks

Po kilka latach od tego wydarzenia Meghan Markle nie ukrywa, że było to bardzo emocjonujące wydarzenie. Do tej pory na Netfliksie ukazały się trzy odcinki. TUTAJ możecie przeczytać, co jeszcze Meghan Markle zdradziła w produkcji Netfliksa. 

Książę Harry wywołał skandal"Harry i Meghan". Książę po latach komentuje założenie stroju nazisty

Więcej o: