Tak prezentuje się grób Krzysztofa Krawczyka we Wszystkich Świętych. Wzruszające

Grób Krzysztofa Krawczyka znajduje się w Grotnikach pod Łodzią. W okresie Wszystkich Świętych był tłumnie odwiedzany przez rodzinę i fanów. Tak prezentuje się 1 listopada.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku w wieku 74 lat. Dwa dni po tym, jak opuścił szpital, do którego trafił z powodu zakażenia koronawirusem. Ponadto zmagał się z: cukrzycą, przewlekłą obturacyjną chorobą płuc, astmą, migotaniem przedsionków i chorobą Parkinsona. Jak poinformowała wdowa po artyście, Ewa Krawczyk, muzyk zmarł z powodu chorób współistniejących. Jego pogrzeb odbył się 10 kwietnia 2021 roku w archikatedrze łódzkiej i miał charakter państwowy. Muzyk został pochowany na cmentarzu w Grotnikach pod Łodzią, gdzie stanął okazały pomnik. Grób artysty jest często odwiedzany przez ukochaną żonę, a także fanów. Tak wyglądał 1 listopada.

Zobacz wideo Chris Cugowski o słowach Dudy, „że młodzi lekceważą muzykę Krawczyka"

Grób Krzysztofa Krawczyka tłumnie odwiedzany na Wszystkich Świętych

1 listopada wielu odwiedza groby najbliższych, zapala świeczkę, kładzie wiązankę. Niektórzy starają się także złożyć wizytę w miejscu pochówku znanych osób, które darzyli sympatią. Pomnik Krzysztofa Krawczyka często jest odwiedzany przez fanów, którzy przyjeżdżają ze wszystkich stron kraju. Imponujący grób zawsze jest pełen świeżych kwiatów czy zapalonych zniczy. Dba o to Ewa Krawczyk, przyjaciele muzyka oraz odwiedzający obcy. We Wszystkich Świętych miejsce spoczynku artysty było rozświetlone zniczami. Nie brakowało także pluszaków, kwiatów czy pamiątek.

Grób Krzysztofa KrawczykaGrób Krzysztofa Krawczyka Fot. Plotek Exclusive

Nagrobek Krzysztofa Krawczyka przejdzie modernizacje

Grób Krzysztofa Krawczyka przypomina scenę. Jeszcze niedawno mówiło się o tym, że ma zostać podświetlony. Miał też zostać wyposażony w odtwarzacz, tak by słychać było utwory wokalisty. Zostanie także zmieniona płyta, a także postawiony płotek wokół pomnika

Heidi KlumHeidi Klum na Halloween przebrała się za... robaka. Pełzała na ściance

Więcej aktualnych zdjęć z grobu Krzysztofa Krawczyka znajdziesz w galerii u góry strony.

Więcej o: