Nietypowe suknie ślubne gwiazd. Sykut pokazała nogi, Czartoryska-Niemczycka w płaszczu. Hitem kreacja Boruc

Jak wiemy chociażby po wypowiedzi Karoliny Pisarek, ślub gwiazdy zazwyczaj wiąże się z ogromnymi kosztami. Drogie są także ślubne kreacje od znanych projektantów. Celebrytki zazwyczaj stawiają na klasyczną biel, ale zdarzają się też bardziej oryginalne pomysły na kolor czy fason. O tych sukniach szybko nie zapomnimy.

Każda panna młoda chce na swoim ślubie wyglądać jak milion dolarów. Zazwyczaj stawiają na białe, dość klasyczne kreacje. Bywają jednak odstępstwa od reguły. Znamy gwiazdy, które na swój wielki dzień wybrały bardziej oryginalne sukienki. Z pewnością do historii polskiego show-biznesu przeszła suknia ślubna Sary Boruc, o której było bardzo głośno. Jednak nie tylko Sara przyciągnęła uwagę mediów.

Sara Boruc do tiulowej spódnicy dołożyła kremowy sweter. Tak poszła do ołtarza

Bajeczny ślub Artura Boruca i Sary Boruc odbył się na greckiej wyspie Mykonos. Stylizacja panny młodej zrobiła prawdziwą furorę. Sara postawiła tego dnia na okazałą spódnicę z tiulu Zuhaira Murada, projektanta z Bejrutu. Celebrytka zestawiła spódnicę z kremowym swetrem polskiej marki CHAOS by Marta Boliglova, z głębokim dekoltem na plecach. Ta stylizacja długo była na ustach wszystkich.

Sara BorucSara Boruc Fot. Instagram.com

Paulina Sykut-Jeżyna wyeksponowała nogi. Nie wszystkim się spodobało

Paulina Sykut-Jeżyna w dniu swojego ślubu zdecydowała się na dość nietypowy, jak na tę okazję, krój kreacji. Pogodynka Polsatu pojawiła się wówczas w asymetrycznej sukni z krótkim przodem i długim trenem z tyłu. Prezenterka postanowiła wyeksponować swoje zgrabne nogi, ale ta stylizacja zebrała mieszane recenzje.

Paulina Sykut-Jeżyna z mężemPaulina Sykut-Jeżyna z mężem Fot. KAPiF

Anna Czartoryska-Niemczycka do kościoła przyszła w białym płaszczu

Anna Czartoryska-Niemczycka wzięła cichy ślub 1 kwietnia 2013 roku. Okazało się jednak, że to nie był primaaprilisowy żart i aktorka wyszła za Michała Niemczyckiego. Pogoda w kwietniu bywa jednak kapryśna. Panna młoda była przygotowana na chłodną aurę. Do okazałej sukni ślubnej za 20 tysięcy złotych dobrała biały płaszczyk marki La Mania. Postawiła też na dość klasyczny spięty kok z okazałym, długim welonem. Trzeba przyznać, że gwiazda prezentowała się tego dnia oszałamiająco. 

Anna Czartoryska-Niemczycka, Michał NiemczyckiAnna Czartoryska-Niemczycka, Michał Niemczycki Fot. Facebook.com screen

Więcej nietypowych, ślubnych stylizacji znajdziecie w naszej galerii. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.