Fani Sary Boruc pamiętają jej suknię ślubną, ale nie wszyscy zwrócili wtedy uwagę na jej buty. Były dość oryginalne

Sara Boruc z okazji rocznicy ślubu z Arturem Borucem dodała na InstaStories wiele zdjęć z uroczystości. Największą uwagę jednak zwracają jej buty.
Zobacz wideo

Pięć lat temu Sara i Artur Borucowie wzięli bajeczny ślub na greckiej wyspie Mykonos. Zaproszono wtedy tylko najbliższą rodzinę oraz przyjaciół. Panna młoda miała na sobie wyjątkową stylizację. Jako fanka mody pobawiła się w tym dniu i nie zaprezentowała się w zwykłej sukni.

Sara Boruc świętuje rocznicę ślubu

Sara wybrała szeroką, a zarazem delikatną spódnicę z tiulu, uszytą z dwóch ogromnych falban. Jej projekt stworzył projektant pochodzący z Bejrutu Zuhair Murad. Do tego dobrała kremowy sweter z głębokim dekoltem na plecach od polskiej projektantki marki CHAOS by Marta Boliglova. I choć jej fani doskonale pamiętają kreację, to jednak wielu z nas zapomniało, jakie miała wtedy buty.

Teraz podczas kolejnej rocznicy ślubu udostępniła kilka zdjęć, na których główną rolę odgrywają szpilki, jakie wtedy wybrała. Są bardzo oryginalne. Wyglądają jakby na zwykłe sandały został nałożony jadny sweterek, sięgający nieco powyżej kostki. Znajdowały się na nim hafty oraz obszyty był koralikami. 

Jak Wam się podobają? Chciałybyście mieć takie buty w swojej kolekcji?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.