Paulina Sykut-Jeżyna wyznaje uczucie mężowi dekadę po ślubie. Pokazała ich zdjęcie z ceremonii. Wyglądała zupełnie inaczej

Pamiętacie suknię ślubną Pauliny Sykut-Jeżyny? Jeżeli nie, to macie teraz okazję, by przypomnieć sobie, jak dziennikarka Polsatu prezentowała się na własnym weselu. Dziesięć lat temu powiedziała sakramentalne "tak", a teraz podsumowała relację z mężem.

Paulina Sykut-Jeżyna od dwudziestu trzech lat trwa w szczęśliwym związku. To imponujący staż jak na show-biznesowe zwyczaje. Krótkotrwałe relacje to wśród kolegów z jej branży norma, dlatego małżeństwo Jeżynów docenił nawet trzykrotnie żonaty Krzysztof Ibisz. Gratuluje znajomej z Polsatu dziesiątej rocznicy ślubu.

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna pokazała przygotowania do występu w "Twoja twarz brzmi znajomo"!

Paulina Sykut-Jeżyna na zdjęciu ze ślubu. Świętuje rocznicę

Prezenterka pogody ozdobiła swoją instagramową tablicę archiwalnym zdjęciem z mężem. W ten sposób uczciła ważną rocznicę. Fotografia została zrobiona dziesięć lat temu - w dniu ich ślubu. Paulina, jeszcze wtedy w kruczoczarnych włosach, z uśmiechem na ustach jedną ręką opiera się na ramieniu szczęśliwego pana młodego, a w drugiej trzyma skromny bukiet kwiatów. 

Dzisiaj nasza dziesiąta rocznica ślubu. Razem 23 lata. Razem na dobre i złe. Kocham @piotrjezyna - czytamy w miłosnym wyznaniu Sykut.
 

Obok sentymentalnego wpisu dziennikarki nie przeszedł obojętnie jej dobry kolega Krzysztof Ibisz, u którego niedawno bawiła się na hucznym weselu. Świeżo upieczony małżonek Joanny Kudzbalskiej złożył świętującej rocznicę parze życzenia. 

Kochani, jesteście wzorem pięknej miłości. Bądźcie zawsze szczęśliwi i rozdawajcie szczęście innym. Gratulujemy i ściskamy w tym wyjątkowym dniu. Krzysiek i Asia - napisał również w imieniu ukochanej.

Z gratulacjami pospieszyli także inni celebryci: Agnieszka Mrozińska, Tomasz Oświeciński i Piotr Rubik.

Paulina Sykut poznała ukochanego, gdy miała zaledwie naście lat. Od tej pory para jest nierozłączna i wspólnie wychowuje pięcioletnią Różę. Oby tak dalej! Trzymamy kciuki za tę miłość.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.