Victoria Beckham założyła konto na TikToku. Nawiązała do wypowiedzi męża. Ta to ma dystans!

Victoria Beckham udostępniła filmik na TikToku, w którym zdradza, jak mogłaby się przedstawić, nie używając imienia. Od razu wiadomo, do kogo nawiązała.

Victoria Beckham w czwartek dołączyła do grona gwiazd, które mają konto na TikToku. Jak można się domyślić, profil szybko zyskuje popularność. Duża w tym zasługa udostępnionego filmiku, w którym projektantka mody w zabawny sposób się przedstawia. 

Zobacz wideo Victoria Beckham pokazała, w jakiej sukni zaprezentowała się na ślubie syna

Dwa składniki zawsze muszą znajdować się na talerzu Victorii Beckham

48-latka na nagraniu siedzi przy stole, na którym widać zakryty talerz. Gwiazda podpiera głowę dłonią i w ironiczny sposób, używając scenicznego pseudonimu, przypomina, bez czego w życiu nie mogłaby się obejść. 

Powiedz mi, że jesteś Posh, bez mówienia, że jesteś Posh.

Po słowach Victorii podchodzi kelner, aby podnieść pokrywkę i pokazać, co się pod nią znajduje. To oczywiście ulubione danie piosenkarki, czyli ryba i warzywa na parze. Wszystko przez Davida Beckhama. Swego czasu piłkarz wyznał w jednym z wywiadów, że jego żona bez tych składników nie wyobraża sobie życia. 

Odkąd ją znam, Victoria je tylko grillowane ryby i warzywa gotowane na parze. Bardzo rzadko są od tego odstępstwa - powiedział piłkarz.

Gwiazda przede wszystkim unika takich produktów, jak: makarony, ryż, płatki owsiane i rośliny strączkowe, a także cukru, kawy, herbaty i alkoholu. Poza wspomnianym daniem do ulubionych posiłków projektantki mody należy zielone smoothie oraz awokado. W podcaście "River Cafe Table 4" wyznała, że jest bardzo wybredna pod względem kulinariów. Zawsze wybiera potrawy, które są przygotowywane w prosty sposób, bez tłuszczów i sosów. Victoria Beckham rzadko pozwala sobie na szaleństwa w kuchni. Od czasu do czasu sięga po chleb tostowy z solą, który traktuje jak przysmak. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.