Armie Hammer pracuje w hotelu na Kajmanach? Media podają, że jest kompletnie spłukany

Kariera Armiego Hammera załamała się w zeszłym roku po tym, gdy pod jego adresem zaczęły padać oskarżenia o gwałt. Aktor usunął się w cień, a teraz zagraniczne media podają, że pracuje w turystycznym kurorcie na Kajmanach.

Armie Hammer rozpoznawalność zdobył dzięki drugoplanowej roli w filmie "The Social Network". Charyzmatyczna postać została doceniona przez krytyków i przyniosła mu angaż w melodramacie "Tamte dni tamte noce". Produkcja okazała się międzynarodowym hitem i Armie miał świat u stóp. Jednak w 2021 roku jego kariera runęła po tym, jak został oskarżony o gwałt. Teraz ma pracować jako konsjerż w turystycznym kurorcie.

Zobacz wideo Armie Hammer wielkim problemem twórców "Śmierci na Nilu". Czyli o tym, jak skandale mogą niszczyć kariery

Armie Hammer obsługuje turystów na Kajmanach?

Na początku 2021 roku wyciekły wiadomości, które Hammer wysyłał do jednej ze swoich kochanek. Świadczyły one o domniemanych kanibalistycznych skłonnościach aktora. W ciągu następnych kilku miesięcy kolejne kobiety zaczęły oskarżać aktora o gwałt. Niejaka Effie na wirtualnej konferencji prasowej opowiedziała o mrożących krew w żyłach szczegółach zbrodni.

24 kwietnia 2017 roku Armie Hammer brutalnie gwałcił mnie przez ponad cztery godziny w Los Angeles, waląc moją głową o ścianę i kalecząc twarz.

Po tych publicznych oskarżeniach Armie zupełnie usunął się w cień. Dziennik "The Sun" donosił w grudniu zeszłego roku, że aktor wyszedł ze specjalistycznego ośrodka. 

Armie wyszedł już z ośrodka, gdzie spędził ostatnie dziewięć miesięcy. Czuje się bardzo dobrze, z czego ucieszy się jego rodzina. Hammer najbardziej nie może się doczekać spotkania z dziećmi.

Długo nie było wiadomo, co dzieje się z Amerykaninem. Teraz jednak media donoszą, że zatrudnił się jako konsjerż w luksusowym kurorcie na Kajmanach. Początkowo wydawało się, że to tylko mało prawdopodobna plotka. Nic bardziej mylnego. Informator magazynu "Variety" potwierdził, że aktor faktycznie pracuje w hotelu

Pracuje w resorcie i sprzedaje nieruchomości wakacyjne na określony czas. Jest kompletnie spłukany. Chce zarobić trochę pieniędzy, aby móc utrzymać rodzinę.

Dzieci zrujnowanego aktora obecnie mieszkają z jego byłą żoną, Elizabeth Chambers.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.