Pracownicy TVP zakładali się, czy Cichopek i Kurzajewski nawiążą romans. "Nie trzeba było długo czekać"

Plotki o rzekomym romansie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego pojawiły się dosłownie chwilę po tym, gdy aktorka ogłosiła, że rozwodzi się z mężem. Okazuje się, że na temat relacji prowadzących "Pytania na śniadanie" rozmawiano również w kuluarach TVP.

Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Rozstanie Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek przez wiele tygodni było w plotkarskich mediach tematem numer jeden. O jego szczegółach opowiadał sam Hakiel, który chętnie wypowiadał się na temat relacji z byłą partnerką. W głośnym wywiadzie w "Mieście kobiet" zasugerował wręcz, że Cichopek zostawiła go dla innego mężczyzny. Podejrzenia szybko padły na Macieja Kurzajewskiego, z którym aktorka prowadzi śniadaniowy program TVP. Media rozpisywały się wówczas, że między pracownikami "Pytania na śniadanie" pojawiła się zażyłość, a Cichopek miała być widziana pod domem kolegi z pracy. Teraz plotki o romansie podsycili pracownicy stacji, którzy twierdzą, że był on wyłącznie kwestią czasu.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o Marcinie Hakielu

Tak wygląda dom Filipa Chajzera. Ogromny ogród, jacuzzi i dużo drewnaTak wygląda dom Filipa Chajzera. Ogromny ogród, jacuzzi i dużo drewna

Koledzy z TVP komentują relację Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pracę na planie "Pytania na śniadanie" rozpoczęli jesienią 2020 roku. Z relacji pracowników stacji wynika, że już wiosną kolejnego roku pojawiły się sygnały świadczące o tym, że parę może łączyć coś więcej niż relacje zawodowe. W rozmowie z tygodnikiem "Na żywo" jeden z informatorów przyznał wręcz, że zakładali się o to, czy dojdzie do romansu.

Od początku mieli wyjątkowe porozumienie. Nie dało się ukryć, że się lubią, że Kasia jest zapatrzona w Maćka, bo starszy, bardziej doświadczony, autorytet. Za kulisami robiliśmy zakłady o to, czy będzie romans i nie trzeba było długo czekać. Jesienią zaczęli wspólną pracę, a już wiosną widać było coraz więcej świadczących o tym gestów - cytuje tygodnik.

Jak dotąd ani Cichopek, ani Kurzajewski nie potwierdzili plotek o tym, że są parą. Spekulacji na ten temat nie ucichły po tegorocznej edycji Festiwalu w Opolu. Nasz informator, który był obecny na miejscu, zdradził w rozmowie z Plotkiem, że prowadzący "Pytania na śniadanie" nie odstępowali się niemal na krok. I nie tylko ze względu na to, że wspólnie prowadzili wydarzenie. Byli niemalże nierozłączni również po koncertach i razem bawili się na after party.

Katarzyna CichopekCichopek nie zawsze miała styl. Jej poszukiwania to była droga przez ciernie

Jak dowiedział się "Fakt", Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel oczekują obecnie na pierwszą rozprawę rozwodową, która ma odbyć się w sierpniu. Z informacji tabloidu wynika, że byli partnerzy zdążyli uzgodnić już najważniejsze kwestie i chcą szybko i sprawnie załatwić formalności.

Więcej o: