Mikołaj Roznerski i Anna Głogowska jednak razem? Nowe zdjęcie znów podsyca plotki o romansie

Znów pojawiły się plotki na temat romansu Anny Głogowskiej z Mikołajem Roznerskim. Wszystko przez zdjęcie z imprezy, które na nowo daje do myślenia.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Wraz z informacją o rozstaniu Mikołaja Roznerskiego z Adrianą Kalską pojawiły się plotki, jakoby aktora połączyło coś więcej z tancerką i choreografką Anną Głogowską. Choć żadne z nich nie potwierdziło tych informacji i zdawało się, że spekulacje nieco ucichły, co jakiś czas temat powraca. Nie inaczej jest i w tym wypadku. Wspólna znajoma opublikowała zdjęcie, które na nowo podsyciło plotki o uczuciu między tą dwójką.

Zobacz wideo Mikołaj Roznerski o zainteresowaniach syna. Też zostanie aktorem?

Córka Głogowskiej i syn Roznerskiego na jednym zdjęciu. To dowód, że aktora i tancerkę łączy coś więcej?

Z koleżanką z planu serialu "M jak Miłość" Roznerski związany był przez kilka lat. Choć długo wydawało się, że ich relacja ma się bardzo dobrze, pod koniec roku zaczęły pojawiać się plotki o kryzysie. Po licznych doniesieniach w mediach Adriana Kalska wydała oświadczenie, w którym potwierdziła plotki o rozstaniu. 

Adriana Kalska Mikołaj RoznerskiNowe kulisy rozstania Roznerskiego i Kalskiej! "Zaczęła być zazdrosna o..."

Niedługo potem kolorowa prasa zaczęła snuć domysły, jakoby u boku aktora pojawiła się inna kobieta, a konkretnie tancerka, choreografka i była partnerka Piotra Gąsowskiego, Anna Głogowska. Choć plotki ostatnimi czasami zdawały się przycichnąć, temat znów powrócił w pełnej krasie za sprawą zdjęcia, opublikowanego na Instagramie przez ich wspólną znajomą.

Córka Anny Głogowskiej i syn Mikołaja RoznerskiegoCórka Anny Głogowskiej i syn Mikołaja Roznerskiego screen opublikowany przez portal Pudelek

Na portalu Pudelek pojawił się screen fotografii, na której widać 11-letniego syna Mikołaja Roznerskiego, Antoniego, koło którego bawi się na imprezie urodzinowej 14-letnia córka Anny Głogowskiej, Julia. 

Anna Głogowska, Mikołaj RoznerskiGłogowska podsyca plotki o romansie z Roznerskim. "Jestem kochana"

Jak sądzicie, to dowód na to, że tę dwójkę łączy jednak coś więcej?

Więcej o: