Jason Momoa "zeznaje" w procesie Johnny'ego Deppa i Amber Heard. To nagranie to hit!

Proces o zniesławienie, który przeciw byłej żonie wytoczył Johnny Depp, jest szeroko komentowany w sieci. Wszystko przez to, że jest on transmitowany. To tworzy wiele okazji do tworzenia memów, filmików itp. Jeden z youtuberów stworzył viralowy filmik z udziałem Jasona Momoa, który "zeznaje" w procesie.

Bądź na bieżąco. Więcej o procesie Johnny'ego Deppa i Amber Heard przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Jason Momoa, czyli filmowy "Aquaman" już dawno opowiedział się po stronie Johnny'ego Deppa w procesie dekady. Fani aktora stworzyli petycję, o usunięcie Heard z filmu, która ma już ponad cztery miliony podpisów. Wiadomo, że rola aktorki w drugiej części została znacznie zmniejszona. Powodem jest brak chemii między nią a aktorem. Choć Momoa raczej nie pojawi się na sali sądowej w roli świadka, mamy świetną okazję przekonać się, jak wyglądałyby jego zeznania. Amerykański youtuber, który słynie z dubbingowanych filmików, opublikował zabawny filmik nawiązujący do procesu. Nagranie, które pojawiło się na jego kanale zaledwie trzy dni temu ma już 2,7 mln wyświetleń.

Zobacz wideo Te gwiazdy wystąpiły w "Słonecznym Patrolu" jeszcze zanim były sławne

Jason Mamoa "zeznaje" w procesie dekady. Filmik to hit internetu

Youtuber zmontował filmik, na którym "Aquaman" jest jednym ze świadków zeznających w sprawie. Aktor połączył się z salą sądową online i odpowiadał na pytania obrońcy Amber Heard. "Zeznania" mają raczej prześmiewczy charakter. Momoa opowiedział m.in. o tym, jak Heard zauważyła brązową rybę w basenie, podczas kręcenia sceny. Aktor dodał, że wszystkie ryby były dodane komputerowo i to nie była ryba. Zaczął się śmiać. Było to oczywiste nawiązanie do zeznań Deppa, który opowiedział, że Heard miała zostawić własne fekalia w ich wspólnym łóżku.

 

Oczywiście wszystko, co oglądamy na filmiku, jest fikcją i nie wydarzyło się naprawdę. W rzeczywistości nagranie z Jasonem Momoa to fragment wywiadu przeprowadzonego z aktorem przez Ellen DeGeneres w 2020 roku za pośrednictwem Zooma. Natomiast wszystkie dźwięki, które słychać na filmiku, w tym "zeznania" aktora, pytania prawnika Heard oraz stłumiony śmiech Deppa, są dubbingowane przez youtubera.

Johnny Depp, Courtney LoveCourtney Love zeznaje na korzyść Johnny'ego Deppa. Zawdzięcza mu życie

Więcej o: