Julia Wieniawa zrobiła tatuaż, a w internecie zawrzało. Rihanna zakryła wzór na ręce innym. Te tatuaże gwiazd zwracają uwagę

Wiele gwiazd uwielbia zdobić ciało tatuażami. Niektóre grafiki są udane, inne trochę mniej. Wybraliśmy dla was te, które zasługują na uwagę.

Bądź na bieżąco. Więcej o gwiazdach polskiego show-biznesu przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy uwielbiają ozdabiać ciało tatuażami. Część z nich stawia na te małe i symboliczne, a inni cali pokryci są w malunkach. Niekiedy gwiazdy, jak Doda czy Radosław Majdan, żałują swoich decyzji, toteż zakrywają lub usuwają tatuaże. Inne gwiazdy stają w ogniu krytyki za swoje wzory na ciele.

Zobacz wideo Ewelona komentuje swoje tatuaże

Julia WieniawaTatuaże Julii Wieniawy Fot. @juliawieniawa

Tatuaże Julii WieniawyTatuaże Julii Wieniawy Fot. @juliawieniawa

Aktorka wywołała niemałą sensację swoimi tatuażami, bo grafiki na ciele wykonała w mało higienicznych warunkach. Na domiar wszystkiego opalała się zaraz po zabiegu i moczyła tatuaż w wodzie. Jej fani byli oburzeni. Sama zainteresowana nie specjalnie przejmowała się radami internautów, którzy wskazywali, jak dbać o świeży tatuaż. Twierdziła, że tatuaż metodą handpoke, który wykonała na Bali, był jej marzeniem. Co sobie wytatuowawała? Na jej ramieniu znalazł się półksiężyc, który otoczony jest promieniami słońca. Kolejny tatuaż zlokalizowany jest na jej palcach i przedstawia symbol ognia. Malowidła mają jej przypominać o życiowym balansie.

Maffashion

MaffashionMaffashion Instagram/maffashion_official

Influencerka również może się pochwalić sporą kolekcją wzorów na ciele. Pierwszym tatuażem jest piórko za uchem. Celebrytka ma także wieczną pamiątkę na nadgarstku. Ta ma jej przypominać o zmarłym psie. Ramię celebrytki zdobią napisy, a na żebrach ma dwie dosyć duże mrówki. Na obojczyku ma bardzo charakterystyczny dla siebie malunek przedstawiający baner sterowania. Maff na początku swojej przygody z tatuażami zarzekała się, że chce mieć tatuaże tylko na lewej stronie ciała. Zmienił to kolorowy aparat, który znajduje się na plecach na środku.

 

Maja Sablewska

 

Celebrytka znana jest nie tylko ze nietypowego gustu modowego, ale też tatuaży. Stylistka upodobała sobie wzór róży na ciele. Posiada pokaźną kolekcję malunków, zarówno kolorowych, jak i czarno-białych przedstawiających te kwiaty. Na jej ciele ma także inne wzory - przedstawiajace Marilyn Monroe i Mahatmę Gandhiego. Gwiazda sama nie wie, ile łącznie tatuaży znajduję się na jej ciele.

Karolina Gilon  

 

Prowadząca "Love Island. Wyspa miłości" jest fanką dużych, kolorowych malunków. Ma je na całym ciele. Cała prawa ręka prezenterki pokryta jest tatuażami. Na lewej, na razie "spokojnie", bo tylko wzór na całym barku, kokardka na obojczyku oraz trwałe malowidło na nadgarstku w stylu henny.    

Hailey Bieber

Hailey BieberHailey Bieber instagram.com@haileybieber

Żona Justina Biebera najwidoczniej idzie w ślady męża. Piosenkarz często chwali się tatauażami na szy, obojczyku i nodze. Otwarcie przyznaje, że nie żałuję żadnego z malunków. Hailey stawia na małe i delikatne wzory. Na jej ciele możemy znaleźć ich około 20. Większość symbolizuje coś bliskiego sercu celebrytki. Dwa tatuaże powstały także na cześć artysty. Żona Biebera ma na palcu literkę J., która jest upamiętnieniem Justina, drugi to napis na szyi "beleza", co oznacza "piękno".

 

Rihanna 

 

Artystka ma całkiem sporą kolekcję tatuaży na ciele. Zdecydowanie najbardziej przykuwającym uwagę jest tatuaż egipskiej bogini Isis pod biustem. Charakterystyczne są też małe pistolety czy napis na obojczyku "Never a failure, always a lesson" (Nigdy porażka, zawsze lekcja). Wierni fani artystki pamiętają czasy, kiedy miała krótkie czarne włosy, wtedy można było podziwiać gwiazdki na jej karku. Także gwiazdą zdarzają się nieudane malunki. Rihanna miała na dłoni tradycyjny polinezyjski tatuaż. Nie spełnił jednak jej oczekiwań i zakryła go imponującą mandalą w stylu henny. Na ciele artystki jest około 25 trwałych pamiątek.

Zoë Kravitz 

 

Córka Lennego Kravitza, podobnie, jak on, uwielbia tatuaże. Ma ich ponad 50. Ostatnio zdecydowała się kilka usunąć, ponieważ jej się opatrzyły, natomiast od razu powiedziała, że w planach ma kolejne. Większość tatuaży jest bardzo małych i delikatnych. Jej ręce pokryte są wieloma różnymi tatuażami, które nie są ze sobą powiązane. 

Miley Cyrus

 

Miley Cyrus  także jest znana z licznych rysunków na ciele. Gwiazda decyduje się głównie na delikatne wzory. Dużo tatuaży ma dla niej głębsze znaczenie. Napis "Just breath" (Po prostu oddychaj) znajduje się pod lewą piersią. Malowidło przypomina piosenkarce o jej bliskich, którzy zmarli na raka płuc. Serduszko na małym palcu u prawej ręki to rysunek, który powstał w 2010 roku. Oznacza jedność rodziny Cyrus. Taki tatuaż znajduje się na małych palcach całego klanu.

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii, w górnej części artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.