Amal Clooney na kolacji z mamą. Top niczym kula dyskotekowa! Ale to buty robią robotę

Amal Clooney postawiła na casualową stylizację podczas wieczornego wyjścia ze swoją mamą. Był błysk, ale to czerwony królował w makijażu prawniczki.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Amal Clooney zwykle podróżuje prywatnym samolotem razem z mężem, Georgem Clooneyem, jednak tym razem towarzyszyła jej inna bliska osoba. We wtorek 44-latka wylądowała ze swoją mamą, Barią Alamuddin, w New Jersey. Następnie kobiety udały się do hotelu w Nowym Jorku, gdzie czekali na nie czujni paparazzi. Postanowiły wybrać się na kolację do 4 Charles Prime Rib na pyszne steki. 

Zobacz wideo Marina za suknię ślubną zapłaciła 50 tysięcy. Do rekordzistek jej daleko. Beckham na swoją wydała fortunę, ale efekt...

Amal Clooney w klasycznej stylizacji. Koszulka od razu przyciąga uwagę

Tego wieczora prawniczka zachwyciła casualową stylizacją. Postawiła na szerokie jeansowe spodnie z delikatnymi szarpaniami na nogawkach, które zestawiła z krótką, czarną marynarką. Amal Clooney miała na sobie pięknie mieniącą się koszulkę ze srebrnymi cekinami, którą świetnie skomponowała się ze szpiczastymi szpilkami.

44-latka trzymała w ręku małą, czarną torebkę. Jeśli chodzi o biżuterię, również postawiła na minimalizm i wybrała jedynie duże kolczyki. Możemy zauważyć, że upodobała sobie czerwień w makijażu. Amal Clooney miała pomalowane usta i paznokcie na ten sam kolor. Wyglądała pięknie?

Amal Clooney z matk?Amal Clooney z matk? GHOST/Shutterstock / Rex Features/East News

Amal Clooney pomoże w osądzeniu rosyjskich działań na Ukrainie

29 marca w mediach pojawiła się informacja o utworzeniu prawniczej grupy zadaniowej. W jej skład wchodzi między innymi Amal Clooney, która jest zaszczycona, że została zaangażowana w tak ważną inicjatywę. Wraz z grupą innych wybitnych adwokatów i ekspertów zawalczy o odszkodowanie dla Ukrainy, która ponosi ogromne straty przez agresję Putina.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.