Ruszają castingi do "Love Island 6". Widzowie chcą zmian. Zasypali produkcję pomysłami

Już wkrótce rozpoczną się castingi do kolejnej edycji "Love Island". Widzowie są bardzo rozczarowani wiosenną odsłoną, dlatego mają dla twórców programu kilka pomysłów.

Więcej aktualnych informacji na temat popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo "Love Island". Zapytaliśmy Andrzeja, czy wie, co poprawiała w urodzie Paulina. Wybrnął?

Popularność programu "Love Island" nie słabnie. Świadczyć może o tym fakt, że piąta edycja dopiero się zakończyła, a już ruszyły castingi do kolejnej. Zwycięzcami ostatniej odsłony, która została uznana przez widzów za najgorszą w historii, zostali Josie i Kuba. Fani mają dla twórców kilka sugestii zmian, które chcieliby zobaczyć w programie.

"Love Island" rusza z castingiem do szóstej edycji. Widzowie chcą zmian w programie

Piąta edycja "Love Island" nie zadowoliła fanów. Zarzucali jej powtarzalność i schematyczność. Widzowie pragną, aby szósta osłona wzbudziła więcej emocji. Pod postem, w którym twórcy zapowiedzieli start castingów, pojawiło się mnóstwo pomysłów od fanów. Internauci sugerują, że stawka programu powinna pozostać tajemnicą.

Zmieńcie zasady programu. Nie, że od razu wiadomo, co i ile jest do wygrania. Większość przychodzi dla kasy. Powinny być trzy koperty, w każdej inna nagroda. Zwycięska para losuje jedną i to ich wygrana np. wycieczka, pieniądze itd. Może nareszcie byłoby więcej sensownych ludzi - zaproponował jeden z komentujących.

Niektórzy uznali też, że zwycięzcy powinni wybrać między miłością a pieniędzmi.

Przede wszystkim powinno być albo miłość, albo kasa. Jak ktoś wybierze miłość, to nie ma kasy i tyle. A nie, wybierają miłość, a i tak mają hajs, to bez sensu, bo wychodzą i się rozstają - napisała internautka.

Wielu fanów apeluje też, żeby do programu trafiły nowe osoby, a nie uczestnicy poprzednich edycji.

Tylko nie dawajcie w kolejnej edycji starych uczestników - prosili w komentarzach.

Widzowie nie szczędzą twórcom krytycznych słów, pojawiło się wiele uszczypliwości. Nie tylko formuła, ale i uczestnicy są dla fanów powtarzalni. Internauci nie kryli swojego zawodu.

Po co te castingi? I tak weźmiecie jakieś modelki z Instagrama, które znają się z poprzednimi uczestnikami. Ok, rozumiem, że mogą być znajomymi i to jest nawet luz, ale wiecie, że istnieją inne zawody w świecie niż modelki, influencerki i trenerzy personalni? - dopytywał jeden z widzów.

Myślicie, że twórcy "Love Island" posłuchają sugestii internautów?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.