Pokaz mody w domu Katarzyny Cichopek. W czarnej kreacji klasycznie, w białej odważniej. Odsłoniła brzuch

Katarzyna Cichopek jest w stałym kontakcie z fanami na Instagramie. Prezenterka w ostatnim czasie jest widywana w idealnych na wiosnę stylizacjach. Zorganizowała w domu pokaz mody i zaprezentowała się w kilku zestawach. Uwagę zwraca jej figura. Gwiaza sporo schudła.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Katarzyna Cichopek od czasu oświadczenia, w którym poinformowała o rozstaniu, rzuciła się w wir pracy. Prezenterka zapowiedziała już "secret project", a na efekty trzeba będzie poczekać. Gwiazda wykorzystuje fakt, że z powodu rozstania z Marcinem Hakielem wylądowała na świeczniku mediów i stara się przekuć to na własną korzyść. Nie jest tajemnicą, że celebrytka poleca wiele produktów w swoich mediach społecznościowych. Teraz zorganizowała pokaz mody w domu i po raz kolejny wskoczyła w kilka wiosennych stylizacji. Jedna z nich podkreśliła jej bardzo szczupłą figurę. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Margot Robbie robiła tatuaże, a Julia Kamińska mogłaby uczyć niemieckiego. Te gwiazdy dałyby radę w innych branżach

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek zaprezentowała się w makijażu z czerwonymi ustami

Katarzyna Cichopek prezentuje wiosenne stylizacje, pokazując brzuch

Katarzyna Cichopek nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów. Gwiazda spełnia się zawodowo nie tylko jako prezenterka czy aktorka, ale również na Instagramie jest w stanie sporo zarobić. Tym razem na InstaStories postanowiła pokazać się w kilku nowych stylizacjach.

Cichopek wskoczyła w czarną mini, by po chwili pokazać się w białym kombinezonie, który uwydatnił jej płaski brzuch. W oczy rzuca się, że gwiazda w ostatnim czasie bardzo wyszczuplała i z pewnością wpływ na to miały wydarzenia z jej życia prywatnego. Aktorka siliła się na uśmiech i radosny ton, ale można było dostrzec zmęczenie na jej twarzy. 

Katarzyna Cichopek prezentuje wiosenne stylizacje pokazując brzuch. Gwiazda mocno schudłaKatarzyna Cichopek prezentuje wiosenne stylizacje pokazując brzuch. Gwiazda mocno schudła Fot. Instagram/ katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek może pochwalić się obłędną figurą, jednak fani od jakiegoś czasu zwracają uwagę, by gwiazda więcej się nie odchudzała.

Katarzyna Cichopek prezentuje wiosenne stylizacje pokazując brzuch. Gwiazda mocno schudłaKatarzyna Cichopek prezentuje wiosenne stylizacje pokazując brzuch. Gwiazda mocno schudła Fot. Instagram/ katarzynacichopek

W którym zestawie wygląda najlepiej? Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.