"Love Island". Znamy zwycięzców. Fani cieszą się, że to już koniec. Miażdżą edycję: Najgorsza!

Za nami finał piątej edycji "Love Island". Trzy pary dotrały do ostatniego odcinka, ale tylko jedna z nich mogła zwyciężyć. Wiadomo już, czy postawili na miłość, czy może na pieniądze. Zwycięska para już cieszy się wygraną.

Więcej informacji o uczestnikach programu "Love Island. Wyspa miłości" przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Ola i Piotr, Patrycja i Mikołaj oraz Josie i Kuba dotarli do finału piątej edycji "Love Island". W ostatnim odcinku miłosnego show wszystko stało się jasne. Nie zabrakło wielkich wyznań. Jedna z par otrzymała możliwość zdecydowania, czy wybiera miłość czy pieniądze. Przedstawiamy zwycięzców! 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Unikały tematu operacji plastycznych jak ognia! W końcu się przyznały. Które gwiazdy korzystają z usług chirurga?

Zobacz wideo "Love Island". Adrian i Aleksandra planują ślub? "Chciałbym, żebyśmy powiedzieli sobie ‘tak’ oficjalnie"

"Love Island". Wiemy, kto zwyciężył. Fani zadowoleni, że edycja dobiegła końca 

Sześcioro uczestników w finałowym odcinku "Love Island" poczuła nostalgiczny nastrój i wszyscy wspominali wydarzenia na wyspie. Kuba wyznał Josie miłość i przyznał, że od pierwszej chwili, kiedy ją zobaczył, wiedział, że będą tworzyć parę. Ta nie była mu dłużna i powiedziała, że też go kocha. Zrobiła to aż w czterech językach. Mikołaj także nie szczędził pięknych słów na temat swojej partnerki. 

Po chwilach wspomnień Karolina Gilon ogłosiła werdykt, na który wszyscy czekali. Na trzecim miejscu uplasowali się Ola i Piotrek, a na drugim Patrycja i Mikołaj. Zwycięzcami tej edycji zostali się Josie i Kuba. Para otrzymała dwie koperty - Kuba wylosował tę, w której było 100 tys. zł, ale ostatecznie zdecydował, że wybiera miłość, a pieniędzmi chce się podzielić z ukochaną.

Wspominamy toasty wzniesione na Wyspie Miłości. A teraz wznieśmy kieliszki i zdrowie Josie i Górala - czytamy.
 

Fani w komentarzach nie mieli najlepszego zdania na temat tej edycji. Zauważyli, że w programie nie działo się nic nowego, a schemat był dokładnie ten sam, jak w przypadku poprzednich sezonów. 

Najgorsza edycja! Anka totalnie zrujnowała tę edycję! Nudy, ciągle to samo, co w poprzednich sezonach. Te same gry, ten sam schemat.
No i spoko, wreszcie koniec nudnego sezonu. W przyszłym chyba lepiej zadbać o ciekawsze osoby.
Oby kolejna edycja nie była tak sztuczna - czytamy.

Macie podobne zdanie? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.