Rodzice Martyny Wojciechowskiej mieli złamane serce. Ich reakcja mówi wiele o rozstaniu z Kossakowskim

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski pobrali się w lipcu 2020 roku, jednak ich zwiazek nie trwał długo. Prezenterka bardzo przeżyła rozstanie. Sytuacja, w której się znalazła, rozdarła serce też jej rodziców.

Więcej o życiu gwiazd show-biznesu przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski uchodzili za jedną z najlepiej dobranych par w show-biznesie. Informacja o ich rozstaniu wypłynęła w lipcu 2021 roku i zaszokowała opinię publiczną. Krótko po tym wyszło na jaw, że podróżnicy rozstali się zaledwie trzy miesiące po ślubie, a przez jakiś czas udawało im się ukrywać, że prowadzą oddzielne życia. Wojciechowska opublikowała oświadczenie, w którym napisała, że "z dnia na dzień nastąpił koniec małżeństwa", nie ujawniając jednak dokładnych powodów. Na jakiś czas usunęła się w cień, lecząc złamane serce. Teraz światło dzienne ujrzały nowe fakty dotyczące ich rozstania. Wiadomo, jak na tę informację zareagowali rodzice Wojciechowskiej. Nie są w stanie wybaczyć Przemkowi Kossakowskiemu. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oni w tym roku nie mieli szczęścia w miłości. Doda hucznie świętowała rozwód, znana modelka rzuciła partnera, bo miał uderzyć jej matkę

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska wystąpiła publicznie. Na jej palcu nie ma obrączki

Wiadomo, jak rodzice Wojciechowskiej zareagowali na rozstanie z Kossakowskim. Mają żal

Martyna Wojciechowska jest bardzo zżyta z rodzicami, którzy zawsze ją wspierali. Gdy dowiedzieli się, że podróżniczka związała się z Przemkiem Kossakowskim, byli zadowoleni, że mężczyzna uszczęśliwia ich córkę i tak dobrze zajmuje się wnuczką. Tabloid "Na Żywo" dotarł do anonimowego informatora z kręgu rodziny Wojciechowskiej, który wyjawił, że głośne rozstanie pary mocno odbiło się również na jej rodzicach. 

ZOBACZ: Martyna Wojciechowska pochwaliła się zdjęciem z rodzicami. "Kiedy masz 47 lat, a rodzice przywożą wyprawkę z jedzeniem"

Zaufali Przemkowi bezgranicznie. Oddali to, co mają najcenniejsze, czyli córkę i wnuczkę i wierzyli we wszystkie jego deklaracje. Z radością patrzyli, jak radził sobie jako głowa rodziny i opiekun ich wnuczki Marysi. Uczył ją malować, odpowiadał na trudne pytania i zawsze miał dla niej czas - ujawniła osoba z otoczenia podróżniczki.

Stanisław Wojciechowski i Joanna Wojciechowska od lat tworzą udany związek i tego chcieli dla swojej córki, jednak okazało się inaczej. Informator dodał, że rodzice podróżniczki nigdy nie wybaczą Kossakowskiemu tego, że złamał jej serce. 

Czuli się bezradni wobec cierpienia córki i to rozdzierało ich serca. Sami przeżyli wspólnie 49 lat. Tego też życzyli Martynie i jej wybrankowi. Ale Przemek zawiódł, a oni zrozumieli, że nigdy nie będą w stanie mu tego wybaczyć.

'Rolnik szuka żony'. Aleksandra spodziewa się dziecka. Pokazała zdjęcie z ukochanym"Rolnik szuka żony". Aleksandra spodziewa się dziecka. Pokazała zdjęcie

Wygląda na to, że bliscy Martyny Wojciechowskiej obwiniają o rozstanie Przemka Kossakowskiego. 

Więcej o: