"Rolnik szuka żony". Aleksandra nie znalazła miłości u boku Stanisława. Teraz jest w ciąży! Pokazała zdjęcie

Aleksandra, jedna z kandydatek Stanisława w "Rolnik szuka żony", po programie ułożyła sobie życie. Udało jej się znaleźć prawdziwą miłość, a teraz podzieliła się z fanami radosną nowiną. Przyznała, że jest w ciąży i pochwaliła się krągłościami, pozując w towarzystwie partnera.

Więcej informacji na temat uczestników programów rozrywkowych znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Aleksandra wzięła udział w ósmej edycji randkowego show TVP "Rolnik szuka żony". Przez pięć dni pomieszkiwała na gospodarstwie Stanisława, jednak rolnik nie wybrał żadnej z zaproszonych do siebie dziewczyn. W jej oczach widzieliśmy wtedy łzy. Uczestniczka wkrótce po zakończeniu zdjęć poznała obecnego partnera. Długo nie decydowała się jednak na to, by pokazać ukochanego. Spostrzegawczy fani od jakiegoś czasu plotkowali, że kobieta może być w ciąży. Teraz potwierdziła tę informację i w pięknych słowach napisała o miłości. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ślotała i Kaczorowska postawiły na tapety. "Lewa"? W pokoju Klary nie dominuje róż. Oto pokoje dzieci gwiazd

Zobacz wideo Na oczach widzów programu "Rolnik szuka żony" wielu uczestników znalazło miłość

"Rolnik szuka żony". Aleksandra spodziewa się dziecka. Pokazała zdjęcie z ukochanym 

Aleksandra opublikowała na Instagramie romantyczne zdjęcie z ukochanym, na którym mężczyzna trzyma ją w objęciach, a jedną rękę wymownie trzyma na brzuchu. 

Nasze wszystko - zwięźle podpisała zdjęcie.

'Rolnik szuka żony'. Aleksandra spodziewa się dziecka. Pokazała zdjęcie z ukochanym'Rolnik szuka żony'. Aleksandra spodziewa się dziecka. Pokazała zdjęcie z ukochanym Fot. Instagram/ aleksandracio

W komentarzach mogła liczyć na ogrom wsparcia. Internauci zasypali uczestniczkę gratulacjami i życzeniami zdrowia. 

Największy dar od Boga.
Wow! Ale niespodzianka.
Gratulacje. Ale się cieszę - czytamy.

Aleksandra w pięknych słowach powiedziała o miłości, odpisując na komentarz jednej z internautek, która przyznała, że kibicowała jej po programie: 

Ja już powiedziałam, że każdy znajdzie miłość, ale nigdzie nie jest zapisane, w jakim miejscu są spotkamy - dodała przyszła mama.

'Rolnik szuka żony'. Aleksandra spodziewa się dziecka. Pokazała zdjęcie z ukochanym'Rolnik szuka żony'. Aleksandra spodziewa się dziecka. Pokazała zdjęcie z ukochanym Fot. Instagram/ aleksandracio

Uczestniczka nie zdecydowała się na to, by ujawnić płeć dziecka. My również serdecznie gratulujemy! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.