Ślotała i Kaczorowska postawiły na tapety. "Lewa"? W pokoju Klary nie dominuje róż. Oto pokoje dzieci gwiazd

Gwiazdy lubią chwalić się urządzonymi posiadłościami. Ogromną wagę zwracają na pokoje swoich pociech. Niektóre z tych pomieszczeń przypominają małe królestwa.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Największe gwiazdy polskiego show-biznesu wydają na swoje posiadłości zawrotne pieniądze. Następnie poświęcają dużo energii na aranżację wnętrz. Dbają o to, by każde pomieszczenie było idealnym odwzorowaniem wcześniejszych planów. Jednym z najważniejszych miejsc w domu Anny Lewandowskiej jest pokój jej córek. Podobnie sprawa wygląda u Zofii Ślotały.

Zobacz wideo Po kim geny odziedziczyła córka Pauliny Krupińskiej?

Zofia Ślotała

Gwiazda jest mamą Leonarda i Rani. We wtorek pokazała na Instagramie pokój dziewczynki. Pomieszczenie jest bardzo przytulne, a ściany zdobią kolorowe tapety. Bardzo urocze.

Pokój córki Zofii ŚlotałyPokój córki Zofii Ślotały instagram.com/ miss_zi

Anna Lewandowska

"Lewa" również niedawno pokazała pokój swojej pociechy. W mediach społecznościowych uwieczniła moment, w którym siedzi obok córki i pomaga jej w nauce. Pomieszczenie jest jasne i przestronne. Uwagę zwracają również duże okna.

Anna Lewandowska, Klara LewandowskaAnna Lewandowska, Klara Lewandowska Facebook/healthyplanbyann

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska zadbała, by pokój jej córki był odpowiednio dopieszczony. Postawiła na meble w kolorze jasnego drewna - łóżeczko, komoda i przewijak są w tym samym odcieniu. Do tego dominuje zieleń. Zasłony obok łóżka są w kolorze butelkowym, a na ścianie znalazł się malunek z drzewami, ptakami i żyrafą. Serialowa Bożenka z "Klanu" uzupełniła wystrój kwiatami i jasnym dywanem w monstery.

Pokój córki Agnieszki KaczorowskiejPokój córki Agnieszki Kaczorowskiej instagram.com/@agakaczor

Aneta Żuchowska

Aneta i Robert odnaleźli się dzięki programowi "Ślub od pierwszego wejrzenia". Niedawno zakochani przywitali na świecie syna Mieszka. Chłopiec dorasta w uroczym otoczeniu. W jego pokoju dominują pastelowe kolory. 

Aneta ŻuchowskaAneta Żuchowska instagram.com/ anet.zuchowska

Klaudia Halejcio

W luksusowej willi Klaudii Halejcio swój pokój ma oczywiście Nel. Ściany pomieszczenia są wyłożone eleganckimi deskami. Regał z pluszakami i inne drobiazgi nadają pomieszczeniu przytulny charakter.

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio instagram.com/ klaudiahalejcio

Lara Gessler

Lara urządziła córce pokój w oryginalny sposób. Pastelowe kolory i słodkie drobiazgi zostały wymienione na zabytkowy fotel i drewnienie łóżeczko.

Lara GesslerLara Gessler instagram.com/lara_gessler/

Nie możemy się zdecydować, który pokój przypadł nam najbardziej do gustu. Wy macie swój ulubiony?

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.