Martyna Wojciechowska pochwaliła się zdjęciem z rodzicami. "Kiedy masz 47 lat, a rodzice przywożą wyprawkę z jedzeniem"

Na Instagramie Martyny Wojciechowskiej rzadko możemy oglądać zdjęcia z jej bliskimi. Jeśli już, to zazwyczaj z córką, ale teraz pojawił się ktoś jeszcze. Mama i tata nie przybyli w odwiedziny z pustymi rękami.

Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska uderzona przez samochód w Bejrucie

Martyna Wojciechowska, pomimo że jest kobietą niezależną i samodzielną, w niektórych kwestiach nadal chętnie przyjmuje pomoc od rodziców. Ostatnio gwiazda pochwaliła się rodzinną fotografią. Mama i tata dbają o nią, niezależnie od tego, ile ma lat. 

Tak mieszka Iga Świątek. Prostota i funkcjonalność we wnętrzachTak mieszka Iga Świątek. Prostota i funkcjonalność we wnętrzach

Martyna Wojciechowska pochwaliła się zdjęciem z rodzicami. Przy okazji przyznała się do czegoś

Martyna Wojciechowska jest bardzo aktywna na Instagramie. Rzadko jednak pokazuje tam fotografie przedstawiające jej bliskich. Ostatnio zrobiła wyjątek i opublikowała zdjęcie z rodzicami. Pochwaliła się także, że mama i tata zaopatrzyli ją w słoiki z jedzeniem.

Słoik warszawski! Tak, też jestem słoikiem, choć urodziłam się i wychowałam w Warszawie! Kiedy masz 47 lat, a rodzice nadal ci przywożą wyprawkę z jedzeniem. Tak bardzo wierzą w moje zdolności kulinarne… Zawsze kochana mama i kochany tata! Jedyni i niepowtarzalni! - napisała pod postem podróżniczka.
 

Pod wpisem dziennikarki pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Też będę taką mamą. To jest piękna forma opieki nad dorosłymi dziećmi.
Wiadomo, że od rodziców najlepiej smakuje. Też jestem Warszawianką i wożę słoiki z przyjemnością.
Słoiki to złoto. Ten, kto je wynalazł w pakiecie z mamą i tatą lub babcią, powinien dostać nagrodę Nobla - zachwycali się internauci.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska chciała zrobić tatuaż. Pokazała wzór, który zaprojektowała

Zdjęcie skomentowały też znane koleżanki dziennikarki. Joanna Przetakiewicz i Zofia Zborowska zostawiły pod postem emotikony z serduszkami.

Więcej o: