Karolina Domaradzka krytykuje stylizacje Sandry Kubickiej i Barona. Porównała ich do Dody i Radka Majdana. Dosyć trafnie

Baron postanowił spróbować swoich sił jako projektant odzieży i właśnie wystartował z nowym projektem. Na premierowej imprezie ukochanego wspierała Sandra Kubicka. Stylizacje pary nie spodobały się Karolinie Domaradzkiej. Ekspertka modowa nie zostawiła na nich suchej nitki.

Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasza na Gazeta.pl.

Aleksander Milwiw-Baron to polski gitarzysta, saksofonista i producent muzyczny. Baron od lat jest członkiem zespołu Afromental. Wraz z kolegą z grupy, Tomsonem, dał się też poznać jako juror w programach telewizyjnych: "The Voice of Poland" i "The Voice Kids". Media rozpisują się jednak nie tylko o zawodowych projektach muzyka, ale także o jego sercowych podbojach. W przeszłości artysta był związany m.in. z Aleksandrą Szwed, Julią Wieniawą i Blanką Lipińską. Jednak od roku Baron pozostaje w związku z Sandrą Kubicką. Partnerka muzyka pojawiła się na promocyjnej imprezie marki "You rock" ubrana w całości w odzież autorstwa ukochanego. Jak się okazuje, stylizacja Kubickiej nie wszystkim przypadła do gustu. Mocno skrytykowała ją Karolina Domaradzka.

Zobacz wideo Sandra Kubicka jest zakochana! Jej marzenie się spełniło. "Rozmawiamy w tym samym języku"

Karolina Domaradzka o stylizacji Sandry Kubickiej: Nie każdy musi być modny

Na look Sandry Kubickiej składały się dżinsowe szorty, dopasowana kolorystycznie kurtka oraz czarny t-shirt. Do stylizacji dobrała także biżuterię marki ZoZo Design. Baron postawił natomiast na biały total look. Zakochani nie szczędzili sobie tego wieczora czułości, całując się przed obiektywami fotoreporterów. Na temat stylizacji gwiazd wypowiedziała się krytyczka modowa Karolina Domaradzka i nie zostawiła na nich suchej nitki. 

Kiedy zbyt dosłownie traktujesz powrót mody do lat 2000 i 2010 i niechcący lądujesz w 2005 roku.

Baron, Sandra KubickaBaron, Sandra Kubicka Fot. Instagram.com/karolina_domaradzka

Stylistka pozwoliła sobie także porównać modowe wybory pary do outfitów Dody i Radosława Majdana sprzed lat. Stwierdziła nawet, że Britney Spears i Justin Timberlake nosili dżins lepiej, przypominając ich kultowy look. 

Doda, Radosław MajdanDoda, Radosław Majdan Fot. Instagram.com/karolina_domaradzka

Karolina Domaradzka i Sandra KubickaDomaradzka krytykuje zakup "seksownych butów" Kubickiej. To Baron jej doradzał

Britney Spears, Justin TimberlakeBritney Spears, Justin Timberlake Fot. Instagram.com/karolina_domaradzka

Na kolejnym InstaStories Karolina Domaradzka dobitnie podsumowała gust Sandry Kubickiej i debiutującego w roli projektanta Barona.

Nie, nie każdy musi być "modny", ale to nie znaczy, że należy być ignorantem.

Zgadzacie się z opinią Karoliny Domaradzkiej? Było aż tak źle?

Paulina Krupińska, Joanna HorodyńskaDomaradzka miażdży stylizacje gwiazd z Elle Style Awards. Oberwało się Krupińskiej

Więcej o: