71-letnia Jane Seymour ćwiczy w legginsach i krótkim topie. Wygląda niesamowicie

Jane Seymour wygląda świetnie. Figura jest efektem ciężkiej pracy. Teraz aktorka pokazała, jak ćwiczy.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

15 lutego Jane Seymour  skończyła 71 lat. Gwiazda zasłynęła dzięki roli w kultowego serialu lat 90. "Dr Quinn" o przygodach doktor działającej na Dzikim Zachodzie. Można śmiało stwierdzić, że aktorka prawie się nie zmieniła.

Zobacz wideo Julia Wieniawa trenuje na domowej siłowni

Kinga Rusin, Edyta Górniak Kiedyś nie wiedziały, co to klasa i styl. Dzięki Bogu czas je zmienił

Jane Seymour wygląda wspaniale. Ostatnio postanowiła pochwalić się krótkim nagraniem w mediach społecznościowych. Widać, że aktorka stawia na aktywność fizyczną. Gwiazda "Dr Quinn" trenowała na siłowni.  Aktywność dostarczyła jej masę endorfin, czego możemy się domyślić, patrząc na uśmiech, który nie schodził jej z twarzy.

Jane Seymour wylewa siódme poty na siłowni 

Okazuje się, że formą aktywności, na jaką zdecydowała się Jane Seymour jest metoda Gyrotonic. To rodzaj jogi dla tancerzy, która zwiększa siłę i gibkość ciała. Po maratonie wyjazdów aktorka ma zamiar regularnie pojawiać się na treningach.

Powrót na siłownie po wszystkich moich podróżach - pisała Jane Seymour.

Jane SeymourJane Seymour Instagram @janeseymour

Jane SeymourJane Seymour Instagram @janeseymour


Na filmie została doskonale wyeksponowana wyćwiczona sylwetka aktorki. Możemy śmiało stwierdzić, że ćwiczenia działają. 71-latka postawiła na dopasowany strój treningowy składający się z legginsów i krótkiego topu. Komplet pięknie wyeksponował jej sylwetkę.

Aktorzy z 'Dr. Quinn' Joe Lando z "Dr. Quinn" skończył 60 lat. Na urodzinową imprezę zaprosił aktorów z serialu

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: