Wiadomo, w jakim stanie jest królowa Elżbieta II

Stan zdrowia brytyjskiej monarchini ostatnio niepokoił Brytyjczyków. Na szczęście wygląda na to, że królowa Elżbieta czuje się już lepiej. Ostatnio wróciła do pracy.

Więcej ciekawostek na temat brytyjskiej rodziny królewskiej znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Królowa Elżbieta II zakaziła się COVID-19. Wielu poddanych poważnie martwiło się o zdrowie monarchini, która jest już w podeszłym wieku. Wygląda jednak na to, że najdłużej panująca królowa w historii Wielkiej Brytanii znów jest w świetnej formie.

Zobacz wideo Królowa Elżbieta pokroiła tort mieczem

Królowa Elżbieta II wraca do zdrowia

Królowa Elżbieta II słynie nie tylko z doskonałego zdrowia, ale też z poczucia humoru. Poddani ja uwielbiają. Dlatego wiadomość o chorobie, która zaatakowała starszą kobietę, bardzo nimi wstrząsnęła. Zarażenie koronawirusem w wieku 95 lat może być szalenie niebezpieczne. Dlatego Brytyjczycy z niepokojem śledzili doniesienia na temat stanu zdrowia swojej władczyni.

Poziom niepokoju podniósł się bardzo wysoko, kiedy królowa zrezygnowała nawet z udziału w wideokonferencjach. To był sygnał, że jest z nią naprawdę kiepsko.

Na szczęście, na oficjalnym Twitterze królowej, pojawiła się informacja, że ostatnio uczestniczyła w rozmowach z ambasadorami Andory i Czadu.

Dzisiaj królowa przeprowadziła audiencję z ambasadorami za pośrednictwem łącza wideo z Zamku Windsor - brzmiał komunikat.

Królowa w zielonej garsonce i perłach pozowała do zdjęcia. Informację o lepszym stanie zdrowia seniorki rodu potwierdził też książę Karol w rozmowie z Daily Mail. Zapewnił, że jego mama czuje się lepiej.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie --> https://wiadomosci.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna --> https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28151855,wojna-w-ukrainie-gdzie-uzyskac-pomoc.html

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa --> https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28148032,ukraina-jak-pomoc-mieszkancom-kraju-juz-trwaja-zbiorki.html

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy --> https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,28149929,przyjaciele-z-ukrainy-tu-znajdziecie-uzyteczne-kontakty.html

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.