"Kiler". 26 lat temu blondynka u "Siary" zachwyciła urodą. Zobaczcie, jak teraz wygląda Joanna Samojłowicz

Joanna Samojłowicz zagrała epizod w "Kilerze", ale właśnie dzięki niemu zapadła w pamięć widzom. Sprawdzamy, co u niej słychać.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

W 1997 roku Telewizja Polska rozpoczęła emisję "Klanu" i "Złotopolskich", Jan Paweł II pielgrzymował po Polsce, a do kin trafił "Kiler" Juliusza Machulskiego. W produkcji pierwsze skrzypce grali Cezary Pazura, Małgorzata Kożuchowska, Jerzy Stuhr, a także Katarzyna Figura. Z kolei Janusz Rewiński zdobył serca widzów rolą Stefana "Siary" Siarzewskiego. To właśnie u jego boku pojawia się słynna blondynka, którą zagrała Joanna Samojłowicz. Jej uroda zachwyciła wówczas Polaków. 

Zobacz wideo Cezary Pazura opowiedział o najstarszej córce. „Odziedziczyła naiwność"

"Kiler". 26 lat temu "brunetka u Siary" zachwyciła urodą. Jak teraz wygląda?

Joanna Samojłowicz wystąpiła w scenie z Cezarym Pazurą oraz Januszem Rewińskim w jacuzzi. Epizodyczna rola przyniosła jej popularność. Kilka lat później zdobyła pracę w Polsacie. W 2000 roku była prezenterką w programie rozrywkowym dla dorosłych "Różowa Landrynka". Wcześniej zagrała też epizod w filmie "Top Dog" z Chuckiem Norrisem. 

Jej matką jest aktorka Magdalena Celówna-Janikowska, która na scenie pojawia się od 1957 roku. Zagrała m.in. w produkcjach: "Kler", "Wołyń", "Ślepnąc od świateł" czy "Kamienie na szaniec".

Zobacz też: To będzie ostatnia produkcja, w której zobaczymy Krzysztofa Kiersznowskiego. Łepkowska: Prawdziwa perełka

Joanna Samojłowicz porzuciła show-biznes, a obecnie prowadzi własną firmę w branży beauty-wellness. Ma dwoje dzieci. Patrząc na jej zdjęcia, trzeba przyznać, że wciąż zachwyca urodą. 

Nie tylko Joanna Samojłowicz zniknęła z show-biznesu. To samo zrobił Janusz Rewiński. Aktor porzucił wyuczony zawód na rzecz życia prywatnego, które wiedzie bardzo blisko natury. Ma własny las i hodowlę.

Przypomnijmy, że na początku lat 90. Rewiński znalazł się wśród założycieli programu telewizyjnego i stowarzyszenia "Skauci Piwni", przekształconego później w Polską Partię Przyjaciół Piwa. W wyborach parlamentarnych w 1991 z listy tego ugrupowania został wybrany na posła. 

Więcej o: