"Kiler". 25 lat temu blondynka u "Siary" zachwyciła urodą. Zobaczcie, jak teraz wygląda Joanna Samojłowicz

Joanna Samojłowicz zagrała epizod w "Kilerze", ale właśnie dzięki niemu zapadła w pamięć widzom. Sprawdzamy, co u niej słychać.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

W 1997 roku Telewizja Polska rozpoczęła emisję "Klanu" i "Złotopolskich", Jan Paweł II pielgrzymował po Polsce, a do kin trafił "Kiler" Juliusza Machulskiego. W produkcji pierwsze skrzypce grali Cezary Pazura, Małgorzata Kożuchowska, Jerzy Stuhr, a także Katarzyna Figura. Z kolei Janusz Rewiński zdobył serca widzów rolą Stefana "Siary" Siarzewskiego. To właśnie u jego boku pojawia się słynna blondynka, którą zagrała Joanna Samojłowicz. Jej uroda zachwyciła wówczas Polaków. 

Zobacz wideo Cezary Pazura opowiedział o najstarszej córce. „Odziedziczyła naiwność"

królowa Elżbieta, książę Harry, Meghan Markle, księżna KateKsiężna Kate nie może zdjąć płaszcza nawet, gdy jest jej gorąco. Oto zasady dotyczące ubioru

"Kiler". 25 lat temu "brunetka u Siary" zachwyciła urodą. Jak teraz wygląda?

Joanna Samojłowicz wystąpiła w scenie z Cezarym Pazurą oraz Januszem Rewińskim w jacuzzi. Epizodyczna rola przyniosła jej popularność. Kilka lat później zdobyła pracę w Polsacie. W 2000 roku była prezenterką w programie rozrywkowym dla dorosłych "Różowa Landrynka". Wcześniej zagrała też epizod w filmie "Top Dog" z Chuckiem Norrisem. 

Jej matką jest aktorka Magdalena Celówna-Janikowska, która na scenie pojawia się od 1957 roku. Zagrała m.in. w produkcjach: "Kler", "Wołyń", "Ślepnąc od świateł" czy "Kamienie na szaniec".

Zobacz też: To będzie ostatnia produkcja, w której zobaczymy Krzysztofa Kiersznowskiego. Łepkowska: Prawdziwa perełka

Joanna Samojłowicz porzuciła show-biznes, a obecnie prowadzi własną firmę w branży beauty-wellness. Ma dwoje dzieci. Patrząc na jej zdjęcia, trzeba przyznać, że wciąż zachwyca urodą. 

Igor Bogdanoff i Grichka Bogdanoff nie żyjąBracia Bogdanoff nie żyją. Zmarł drugi z bliźniaków. Byli zakażeni COVID-19

Nie tylko Joanna Samojłowicz zniknęła z show-biznesu. To samo zrobił Janusz Rewiński. Aktor porzucił wyuczony zawód na rzecz życia prywatnego, które wiedzie bardzo blisko natury. Ma własny las i hodowlę.

Przypomnijmy, że na początku lat 90. Rewiński znalazł się wśród założycieli programu telewizyjnego i stowarzyszenia "Skauci Piwni", przekształconego później w Polską Partię Przyjaciół Piwa. W wyborach parlamentarnych w 1991 z listy tego ugrupowania został wybrany na posła. 

Więcej o: