• Link został skopiowany

Bracia Bogdanoff nie żyją. Zmarł drugi ze sławnych bliźniaków. Obaj byli zakażeni koronawirusem

Igor Bogdanoff nie żyje. Popularny prezenter i naukowiec zmarł 3 stycznia z powodu zakażenia się koronawirusem. Kilka dni wcześniej zmarł również jego brat bliźniak Grichka.
Igor Bogdanoff i Grichka Bogdanoff nie żyją
Boyer-Hahn-Marechal/ABACA/East News

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Grichka i Igor Bogdanoff nie żyją. Popularni bliźniacy trafili do szpitala 15 grudnia 2021 roku w Paryżu po tym, jak zakazili się koronawirusem i wymagali niezbędnej hospitalizacji. Niestety, nie udało im się wrócić do zdrowia. Najpierw 28 grudnia zmarł Grichka, a 3 stycznia media obiegła wiadomość o śmierci drugiego z braci, Igora.

W pokoju i miłości, w otoczeniu dzieci i rodziny, Igor Bogdanoff odszedł w poniedziałek 3 stycznia 2022 r. - brzmi oświadczenie rodziny, które przekazał francuski serwis lemonde.fr.
Zobacz wideo Na cmentarzach może wkrótce zabraknąć miejsca

Bracia Bogdanoff nie żyją. Byli naukowcami, którzy słynęli z zamiłowania do operacji plastycznych

Grichka i Igor Bogdanoff byli naukowcami, którzy szturmem podbili francuski show-biznes. Bliźniacy prowadzili programy popularnonaukowe, w tym najsłynniejszy "Tems X". Igor miał doktorat z matematyki, natomiast Grichka był ekspertem z zakresu fizyki teoretycznej.

Szerszej publiczności na zawsze będą się jednak kojarzyli z zamiłowaniem do operacji plastycznych. Bracia bez ogródek mówili o sobie, że "mają twarze kosmitów" i chętnie pokazywali swoje coraz to nowsze modyfikacje twarzy na ściankach.

Według informacji portalu lemonde.fr, który powołuje się na źródła z bliskiego otoczenia Bogdanoffów, bracia nie byli zaszczepieni przeciwko COVID-19.

Szczepienia przeciwko COVID-19

W Polsce trwają szczepienia przeciwko koronawirusowi. Eksperci podkreślają, że szczepionka jest jedynym sposobem na to, by skutecznie pokonać pandemię, a także uchronić życie i zdrowie swoje oraz swoich najbliższych. W poniższych tekstach przeczytasz o tym, jak powstają szczepionki i dlaczego warto się szczepić.

Jeśli się wahasz, czy szczepić się przeciw COVID-19: fakty, które warto poznać

Jak powstają szczepionki? Czym są stabilizatory i adiuwanty?

Jak działają szczepionki? Co znajduje się w ich składzie? [PYTANIA I ODPOWIEDZI]

Produkcja, bezpieczeństwo i kontrola jakości szczepionek. Jak to przebiega w praktyce?

Więcej o: