Operacje plastyczne to nie jedynie zamiłowanie tych braci. Nie macie pojęcia czym się zajmują od lat. To spore zaskoczenie

Medycyna estetyczna to złudne dobrodziejstwo, stosowana w umiarze może pomóc. Ale kiedy się przesadzi efekt może być fatalny. Niektórzy wręcz korzystają z niej, żeby przerobić swoje ciało na ciało lalki albo kosmity. Nie wierzycie? To sami zobaczcie.
Igor i Griszka Bogdanoff Igor i Griszka Bogdanoff Mehdi Chebil / Polaris/East News

Igor i Grichka Bogdanoff

Bliźniacy Igor i Griszka Bogdanoff pojawili się na festiwali w Cannes. Skutecznie zwrócili na siebie uwagę fotoreporterów.

Francuscy bracia mówią o sobie, że mają twarze kosmitów. Patrząc na nich bez trudu możemy się z tym zgodzić. Oprócz zamiłowań do poprawiania wyglądu, zajmują się publikacjami naukowymi!

Igor (z prawej) ma doktorat z matematyki, a Grichka jest ekspertem z zakresu fizyki teoretycznej. Spodziewalibyście się?

Igor i Grichka Bogdanoff
EastNews

Igor i Grichka Bogdanoff
EastNews

Igor Bogdanoff
Screen z Facebook.com/Igor Bogdanoff

Jackie Stallone - matka Sylvestra Stallone Jackie Stallone - matka Sylvestra Stallone East News

Jackie Stallone

Jackie Stallone, matka Sylvestra Stallone ma 96 lat i faktycznie, nie wygląda na swoje lata, nie wygląda na jakiekolwiek lata.

Jackie Stallone
East News

Jackie Stallone w 1990 i w lutym 2014 roku
PR Photos / East News

Claudia Sierra Claudia Sierra Screen z Facebook.com/Claudia Sierra

Chciała być jak Melania Trump

Claudia Sierra poddała się operacjom plastycznym, żeby wyglądać jak Melania Trump. Uważa bowiem, że jest ona 'najpiękniejszą kobietą na świecie'. Na swoją transformację wydała 50 tysięcy dolarów. Po wszystkim wcale nie wygląda jednak jak żona Trumpa, a raczej jak Kim Kardashian. Ale kobieta jest bardzo zadowolona z efektów.

Melania jest perfekcyjna. Jest moim ideałem. Poza tym to silna i elegancka kobieta. Chcę być taka sama - odpowiadała, kiedy została zapytana o powód swojej decyzji.

Wiele przeszła, żeby zmienić swoją twarz i ciało. Podniosła powieki, wypełniła policzki i skronie, skorygowała nos, poddała się liposukcji brzucha i pleców oraz przeszła brazylijski lifting pośladków.

Absolutnie kocham swój nowy wygląd. Patrzę w lustro i nie mogę uwierzyć, że to naprawdę ja - powiedziała.


Facebook.com/ Claudia Sierra

Skoro jej się podoba, to ok.

Mickey Rourke w 1986 i 2015 roku Mickey Rourke w 1986 i 2015 roku AP/East News

Mickey Rourke

Mickey Rourke, jeden z największych hollywoodzkich przystojniaków lat 80. jest smutnym przykładem tego, że medycyna estetyczna nie jest dla wszystkich. Twarz aktora, który z Kim Basinger wystąpił w '9,5 tygodnia' w jednej z najbardziej seksownych scen w historii kina, jest dzisiaj w ruinie. Oto, do czego prowadzi pozbawiona refleksji pogoń za urodą.

Mickey Rourke
East News

Mickey Rourke
East News/BULLS

Mickey Rourke
East News/BULLS

Valeria Lukyanova Valeria Lukyanova Screen z Instagram.com/Valeria Lukyanova

Najsławniejsza żywa Barbie

A oto najsłynniejsza Barbie - Valeria Lukyanova z Ukrainy. Dziewczyna jest dumna ze swojego wizerunku przypominającego wygląd lalki. Chętnie dzieli się na Instagramie zdjęciami ze swojej groteskowej metamorfozy.

Mój wygląd to efekt mojego życia wewnętrznego - deklaruje Valeria.

Valeria Lukyanova
Screen z Instagram.com/Valeria Lukyanova

Valeria Lukyanova
Screen z Instagram.com/Valeria Lukyanova

Valeria Lukyanova
Screen: YouTube, Instagram/valeria_lukyanova21

Jocelyn Wildenstein Jocelyn Wildenstein East News

Jocelyn Wildenstein

Jocelyn Wildenstein to jedna z bardziej znanych ofiar chirurgii plastycznej. Nazywana jest kobietą-kotem. 77-letnia obecnie celebrytka znana jest właściwie wyłącznie ze swoich przygód ze skalpelem.

Jocelyn Wildenstein
Bulls/East News

Jocelyn Wildenstein
Forum

Irina Pashkeeva Irina Pashkeeva Screen z Instagram.com/Irina Pashkeeva

Matka żywej Barbie

54-letnia Irina Pashkeeva to matka najsławniejszej na świecie żywej Barbie, Valerii Lukyanovej. Wygląda na to, że pozazdrościła córce sławy, bo sama również postanowiła się 'przerobić' na Barbie. Co prawda mamy tu do czynienia tyleż z operacjami 'upiększającymi' co i makijażem, ale efekt i tak jest groteskowy.

Irina Pashkeeva
Screen z Instagram.com/Irina Pashkeeva

Irina Pashkeeva
Screen z Ninja Journalist/Instagram.com/Irina Pashkeeva

Sahar Tabar Sahar Tabar Screen z Instagram.com/Sahar Tabar

Parodia Angeliny Jolie

Aż trudno uwierzyć, że ta kobieta jest przekonana o swoim podobieństwie do Angeliny Jolie. Efektu dopełnia koszmarny makijaż, który sprawiam że 29-letnia Sahar Tabar z Iranu przypomina raczej postać z horroru niż boską Angelinę. Chcemy wierzyć, że Sahar bawi się swoim wizerunkiem i więcej tu retuszu niż skalpela - ale jakoś nie możemy.

Sahar Tabar
Screen z Instagram.com/Sahar Tabar

Sahar Tabar
Screen z Instagram.com/Sahar Tabar

Sahar Tabar
Screen z Instagram.com/sahartabar

Anella Anella Screen z Instagram.com/anella_an_/

Polska Barbie

Anella, czyli polska Barbie, dość niedawno zyskała rozgłos. Wszystko za sprawą jej Instagrama, na którym pokazuje swoje kosmicznej budowy ciało. Wąziutka talia kontrastuje z ogromnymi piersiami i krągłymi biodrami. Do tego wprost gigantyczne usta. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że Anella musiała sporo wycierpieć na stole operacyjnym, jednak - jak wyznała w rozmowie w 'DD TVN' - poprawiła jedynie nos i biust.

Wyszło to całkiem spontanicznie. Nie było nic planowane. Zaczęło się od tego... Każdy ma jakiś mankament, chce coś poprawić - nawet  fryzurę - ja chciałam poprawić nos. A potem zobaczyłam: 'O! Fajne cycki. Kupuję!'. Teraz, jak rozmawiam z dziewczynami, to mówią, że zrobienie piersi to nic takiego, to jak wyjście po bułki do sklepu.

Anella
Screen z Instagram.com/anella_an_/

Anella, polska Barbie
Facebook/VogulePoland / Instagram/anella_an_

Anella
Screen z Instagram.com/Anella

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.