Grichka Bogdanoff nie żyje. Miał 72 lata. Na oddział trafił z objawami koronawirusa. Jego brat także został przyjęty do szpitala

Grichka Bogdanoff kilka dni temu trafił do szpitala. Jak poinformował jego agent, prezenter telewizyjny zmarł we wtorek 28 grudnia w wyniku powikłań po COVID-19.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Grichka i Igor Bogdanoff to bracia bliźniacy, którzy zdobyli popularność jako prowadzący francuskich programów popularnonaukowych. Rozpoznawalność przyniosło im także ich zamiłowanie do licznych operacji plastycznych. Jak podaje portal Le Monde, bracia kilka dni temu trafili do szpitala. Grichka zmarł. Miał 72 lata.

Zobacz wideo Na cmentarzach może wkrótce zabraknąć miejsca

Grichka Bogdanoff nie żyje. Miał 72 lata

Le Monde podaje, że bracia 15 grudnia trafili na oddział intensywnej terapii szpitala Georges-Pompidou. U mężczyzn stwierdzono objawy koronawirusa. Portal powołując się na informatora, który był bliski braciom Bogdanoff podaje, że mężczyźni nie byli zaszczepieni przeciwko COVID-19.

Otoczony miłością rodziny i bliskich, Grichka Bogdanoff odszedł w spokoju, by dołączyć do swoich gwiazd – napisała jego rodzina w oficjalnym oświadczeniu przesłanym przez agenta.

Grichka i Igor Bogdanoff - kto to?

Francuscy bracia dla wielu osób znani są z operacji plastycznych, którym się poddawali. Sami mówili o sobie, że mają twarze kosmitów. Oprócz zamiłowań do poprawiania wyglądu, zajmowali się publikacjami naukowymi. Igor ma doktorat z matematyki, a Grichka był ekspertem z zakresu fizyki teoretycznej. 

Szczepienia przeciwko COVID-19

W Polsce trwają szczepienia przeciwko koronawirusowi. Eksperci podkreślają, że szczepionka jest jedynym sposobem na to, by skutecznie pokonać pandemię, a także uchronić życie i zdrowie swoje oraz swoich najbliższych. W poniższych tekstach przeczytasz o tym, jak powstają szczepionki i dlaczego warto się szczepić.

Jeśli się wahasz, czy szczepić się przeciw COVID-19: fakty, które warto poznać

Jak powstają szczepionki? Czym są stabilizatory i adiuwanty?

Jak działają szczepionki? Co znajduje się w ich składzie? [PYTANIA I ODPOWIEDZI]

Produkcja, bezpieczeństwo i kontrola jakości szczepionek. Jak to przebiega w praktyce?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.