Pamiętacie luksusową willę Siary z "Kilera"? To dom popularnej blogerki! Fani są w szoku: Ale czad

Jedna z bardziej popularnych polskich blogerek, Nicole Sochacki-Wójcicka, znana pod pseudonimem Mama Ginekolog, pochwaliła się informacją, że prestiżowa willa z filmu "Kiler" to tak naprawdę... dom jej rodziców.

"Kiler" to zdecydowanie jeden z najbardziej popularnych polskich filmów. Znają go zarówno starsi, jak i młodsi widzowie. Z pewnością każdy, kto przynajmniej raz obejrzał tę komedię, dobrze pamięta luksusową willę Stefana "Siary" Siarzewskiego, w którego wcielił się Janusz Rewiński. Jak się okazało, droga rezydencja to dom rodzinny Nicole Sochacki-Wójcickiej, czyli Mamy Ginekolog.

Zobacz także: Biznesy polskich gwiazd. Niektórym udało się odnieść duży sukces

Zobacz wideo

Dom rodzinny Nicole Sochacki-Wójcickiej to willa Siary z filmu "Kiler"

Mama Ginekolog opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje na tle okienka, z którego wychylała się w "Kilerze" Katarzyna Figura, czyli filmowa Ryszarda "Gabrysia" Siarzewska. Blogerka dodała również obszerny wpis, w którym tłumaczy całą sytuację.

Jedną z lepiej skrywanych tajemnic mamyginekolog jest to, że jej rodzinny dom to „dom Siary”. Kto z was oglądał "Kilera"? Tak, dom Siary to dom rodziców mamyginekolog.

Nicole wytłumaczyła również, skąd wziął się pomysł na tak ekstrawagancki projekt domu.

A teraz wróćmy troszeczkę do lat 90. - moi rodzice wracają z emigracji. Moja mama tworzy pierwsze luksusowe czasopismo o wnętrzach, jest redaktorem naczelnym "Dom&Wnętrze". Przyjmuje nagrodę bizneswoman roku 1991 - tymczasem budują swój dom. Głowa pęka od pomysłów prosto z czasopism międzynarodowych! Wyobraźnia szaleje - tym sposobem zamiast salonu mamy wielki basen. Pomyślicie sobie, że to super - jakbym miała basen w domu to bym pływała codziennie. No więc uwierzcie mi, że ani jako dziecko, ani jako nastolatka nigdy nie pływałam tam codziennie, a raczej pływałam tam trzy razy w roku.

Fani blogerki nie ukrywali swojego zaskoczenia. 

Wow! Nicol, czym Ty nas jeszcze zaskoczysz? Twoje życie jest jak z filmu.
Ooooo, oglądanie "Kilera" już nigdy nie będzie takie samo. Ale czad!
To się nie dzieje! Serio? Ten dom to przecież historia polskiego kina! Chciałabym odegrać w domu Twoich rodziców chociażby jedną scenę np. Kasi Figury z Czarkiem Pazurą. Uwielbiam "Kilera!"

Was też zaskoczyła ta niecodzienna informacja?

KB

Więcej o:
Komentarze (79)
Pamiętacie luksusową willę Siary z "Kilera"? To dom popularnej blogerki! Fani są w szoku: Ale czad
Zaloguj się
 • Gość: A.

  Oceniono 98 razy 70

  W życiu nie słyszałam o tej „popularnej” blogerce.
  Ale nic dziwnego, ona przecież nie umie pisać...

 • Gość: Ann D.

  Oceniono 74 razy 62

  Może ktoś wie gdzie mieszka tata proktolog?

 • icehunter

  Oceniono 64 razy 56

  Wystrój jak jak u noworuskich. Tandeta to mało. brakuje dywanów na ścianach :-P

 • piki1

  Oceniono 45 razy 45

  Ja tam z basenu nie korzystam w ogóle. Siostra nie chce mi przynieść...

 • zembaty66

  Oceniono 39 razy 35

  Wiele można o tym domu powiedzieć, ale nie to że jest gustowny...

 • Gość: 2we

  Oceniono 52 razy 34

  Mama ginekolog czy mama półanalfabetka? Bo to wstyd, żeby osoba posiadająca maturę, a co dopiero wyższe wykształcenie tak pisała! Nawet luźna forma wypowiedzi w sieci nie obroni tej mentalnej i językowo-gramatycznej biedy.

 • vito60

  Oceniono 34 razy 32

  Szał, połączenie rusko - cyganskie, szał pomysłów z katalogów. Kogoś tu pogięło.

 • Gość: qosc

  Oceniono 30 razy 26

  mamaginekolog to ta szurnięta laska, która chciała pozwać pewien plotkarki portal na "P", oskarżając go że przez ich artykuł straciła ciążę. Artykuł był o tym, że namawiała swoje fanki na dołączenie do zbiórki na sfinansowanie terapii polegającej na podawaniu lewatywy z kawy dla pacjentki chorej na raka!! Problem w tym, że artykuł ukazał się kilka tygodni po tym, jak obwieściła że poroniła! Po wytknięciu jej tej drobnej nieścisłości strzeliła focha i zamknęła stronę na fejsie. Jak to jest wart promowania lekarz, to ja przepraszam!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX