Ewa Chodakowska pochwaliła się nową inwestycją. Buduje OSIEDLE mieszkaniowe w rodzinnym mieście: To dopiero początek

Ewa Chodakowska prężnie działa ze swoimi markami. Trenerka ma głowę do biznesów i cały czas inwestuje w nowe projekty. Tym razem zdradziła na Instagramie, że zainwestowała w budowę nieruchomości w swoim rodzinnym mieście. Przyznała, że dopiero się rozkręca.

Ewa Chodakowska zasłynęła w Polsce jako jedna z najpopularniejszych trenerek. Może pochwalić się wiernym gronem fanów na Instagramie. Oprócz promowania zdrowego stylu życia, Ewa jest prawdziwą businesswoman. Prowadzi własną markę ze zdrowym jedzeniem, naturalnymi kosmetykami, a niedawno przyznała, że kupiła z mężem hotel w Grecji. Teraz do tej listy może dopisać nową inwestycję. Ewa została deweloperem budowlanym. 

Zobacz wideo Które gwiazdy mają ponad milion obserwujących na Instagramie?

Ewa Chodakowska została deweloperem budowlanym 

Ewa Chodakowska nie osiadła na laurach, tylko konsekwentnie powiększa swój majątek. Na Instagramie pochwaliła się kolejną z inwestycji, na jaką zdecydowała się wspólnie z mężem. Trenerka na najnowszym zdjęciu pozuje na tle nowoczesnych domów bliźniaków. W opisie przyznała, że od lat inwestuje w nieruchomości, dlatego postanowiła zrobić to również w swoim rodzinnym mieście. Chodakowska pochodzi z Sanoka i to właśnie tam zdecydowała się na wybudowanie osiedla mieszkalnego, które nazwała od swojego nazwiska - "osiedle choda". 

Wiele razy jestem pytana w co inwestuje. To żadna tajemnica. Zawsze inwestujemy z moim mężem w rozwój naszych firm oraz w nieruchomości w Grecji, w Warszawie i jasna sprawa, w moim rodzinnym mieście, w Sanoku. Jako dumna Sanoczanka mega jaram się tym projektem. Trzymajcie kciuki bo to dopiero początek - napisała trenerka.
 

W komentarzach nie zabrakło słów gratulacji od fanów, którzy cieszyli się z sukcesu swojej idolki. 

Wielkie brawa.
Wow, Choda deweloper.
Będzie osiedle fajterek.
Nie przestajesz zaskakiwać - czytamy.

Ewa Chodakowska cały czas wymyśla dla siebie nowe zadania. Teraz będzie miała okazję sprawdzić się w branży deweloperskiej. A wy, chcielibyście zamieszkać na osiedlu, jak to określili fani - fighterek? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.