Ewa Chodakowska miała kupić posiadłość w Grecji, a skończyła z... hotelem. Ma ambitne plany: Będzie bajka

Ewa Chodakowska pochwaliła się na Instagramie swoją nową inwestycją. Trenerka wraz z mężem kupiła hotel w Grecji, choć z początku nie tak miało być.

Ewa Chodakowska od kilku lat nie tylko nagrywa treningi i pisze książki, ale także jest rasową bizneswoman. Jej firmy prowadzą m.in. catering dietetyczny, własną markę kosmetyków, dietetyczne przekąski. Teraz przyszła pora na nową inicjatywę. Od dłuższego czasu trenerka przebywa w Grecji, gdzie zamierzała wraz z mężem, który stamtąd pochodzi - zamieszkać na stałe. Wygląda na to, że w końcu zrealizuje swój cel.

Zobacz wideo Ewa Chodakowska pokazała różne wersje swojego brzucha

Ewa Chodakowska kupiła hotel w Grecji. Chce go uświetnić

Trenerka zyskała nie tylko dom, ale i kolejny plan biznesowy. Na Instagramie podzieliła się z fanami informacją, że wraz z mężem kupiła hotel. Położony nad brzegiem morza obiekt robi wrażenie. Choć początkowo jej mąż szukał dla nich dużego domu, teraz para będzie mogła mieszkać w Grecji z rozmachem. Jak zawsze zwróciła się bezpośrednio do każdej fanki.

Piszę ze łzami wzruszenia w oczach. Od kilku lat mój mąż szukał dla nas domu w Grecji. Takiego domu, który pomieści też nasze duże rodziny i naszych przyjaciół. Znalazł... hotel. Kiedy przyjechaliśmy tutaj dwa miesiące temu, ugięły nam się kolana. Lokalizacja przy plaży, z najpiękniejszym zachodem słońca ever! To było zbyt piękne, żeby było prawdziwe. Możesz sobie wyobrazić nasze emocje. Dziś zapięliśmy wszelkie formalności na ostatni guzik i odebraliśmy klucze. Brak mi słów. Będzie bajka. Wierzę, że za parę lat - jak już zrobimy z tego perełkę - sama tu wpadniesz i się o tym przekonasz. Tymczasem, dziękuje Ci, że jesteś częścią naszej drogi, zawsze wspierasz, zawsze kibicujesz, zawsze cieszysz się naszym szczęściem - napisała Ewa Chodakowska w poście.

Otrzymała od fanek wiele słów wsparcia. Niektóre z nich już z chęcią szykowałyby się na wakacje w hotelu sławnej trenerki. Z pewnością jej nazwisko przyciągnie turystów z Polski.

Wspaniale, że tak pięknie układa wam się życie. Stanowicie świetny zespół, a mąż, który jest przyjacielem, partnerem i bratnia duszą to skarb. Trzymam kciuki za wasz każdy projekt.
Z przyjemnością wybiorę się tam z moją małą rodzinką! Już założyłam skarbonkę - skomentowały fanki.

Internautki mają też nadzieję, że będzie to nowa lokalizacja do organizowanych przez trenerkę obozów metamorfozy, na które zabiera najaktywniejsze podopieczne. Przed Ewą Chodakowską znów dużo pracy i zupełnie nowa rola - tym razem właścicielki hotelu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.