James Middleton i Alizee Thevenet na kolejnym ślubnym zdjęciu. Panna młoda miała wyjątkową suknię. Znamy jej historię

Na łamach magazynu "Hello" ukazały się ślubne zdjęcia Jamesa Middleton i jego żony. Alizee Thevenet uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojej sukni.

Tydzień temu brat księżnej Kate podzielił się z internautami radosną nowiną. Okazało się, że James Middleton i jego narzeczona Alizee Thevenet przysięgali sobie miłość aż po grób podczas uroczystości w wiosce Bormes-les-Mimosas. Teraz natomiast na łamach jednego z magazynów pojawiła się kolejna ślubna fotografia pary.

Zobacz wideo Księżna Kate spróbowała swoich sił w muzyce elektronicznej. William pękał ze śmiechu

James Middleton i Alizee Thenevet na nowym zdjęciu ślubnym

Na zdjęciu, które ukazało się na okładce "Hello", małżonkowie pozują w swoich ślubnych stylizacjach, stojąc w białym, przyozdobionym samochodzie. Uśmiechy nie schodziły z ich twarzy. Wiadomo też więcej o sukni, którą podczas ważnego dla siebie dnia miała na sobie Alizee Thenevet. Okazało się, że nie zdecydowała się na zakup nowej kreacji czy też wypożyczenie jej. Strój ma inną historie. 41 lat temu do ślubu szła w nim matka Jamesa Middletona.

Czymś pożyczonym była w rzeczywistości sukienka od mojej teściowej Carole, która ostatnio założyła ją na swój ślub w czerwcu 1980 roku - powiedziała magazynowi panna młoda.

Thenevet po raz pierwszy przymierzyła tę kreację podczas odwiedzin pary u Middletonów w Bucklebury. Od razu zakochała się sukience.

Pasowała do mnie idealnie i była dokładnie tym, czego chciałam. Zawsze martwiło mnie to, że suknie ślubne nosi się tylko raz, więc to niesamowite dać tak pięknej sukience drugie życie - zdradziła.
 

Parze młodej na ślubie towarzyszyły bliskie osoby. Na wydarzeniu nie zabrakło m.in. księżnej Kate i księcia Williama. Dzięki burmistrzowi wioski, w której odbyła się ceremonia, można się było dowiedzieć więcej na temat stylizacji książęcej pary. Do tej jednak pory nie pojawiły się jednak żadne ich zdjęcia z uroczystości.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.