Księżna Kate w prostej i eleganckiej kreacji na ślubie brata. Książę William za to zaskoczył. Zapomnijcie o czarnym garniturze

Ponad tydzień temu James Middleton powiedział sakramentalne "tak" swojej ukochanej, Alizee Thevenet. Do mediów trafiły informacje o gościach wydarzenia, a dokładniej o siostrze pana młodego i przyszłym królu.

James Middleton nie cieszy się tak dużym zainteresowaniem mediów, jak jego siostra Kate. Brat księżnej stara się wieść prywatne życie, a o ważnych chwilach informuje najczęściej za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tak właśnie było w przypadku jego zaręczyn z Alizee Thevenet, a ostatnio ich ślubu. James opublikował romantyczne zdjęcie, na którym wyglądają na naprawdę szczęśliwych. Prasa informowała, że na ceremonię przybyła księżna Kate w towarzystwie księcia Williama, jednak do tej pory nie były znane żadne szczegóły. W końcu je poznaliśmy.

Zobacz wideo Kate jako DJ?

Księżna Kate w prostej i eleganckiej kreacji na ślubie brata. Książę William za to zaskoczył. Zapomnijcie o czarnym garniturze

Francois Arizzi, burmistrz wioski Bormes-les-Mimosas, w której para wzięła ślub, zdradził lokalnej gazecie, na jakie stroje zdecydowali się księżna Kate i książę William. Ponoć całe wydarzenie miało dosyć nieformalny charakter, więc goście mogli sobie pozwolić na nieco swobody. Siostra pana młodego pojawiła się w jasnozielonej sukience, natomiast przyszły król w beżowym garniturze. To nowość!

Książę William nie miał żadnego formalnego stroju, ale nosił beżowy garnitur. Kate miała na sobie długą suknię w bardzo jasnozielonym kolorze - powiedział w "Var Matin" burmistrz wioski.

Marianna i Łukasz SchreiberŁukasz Schreiber uważa, że aborcja jest zabójstwem. Marianna ma inne zdanie

Arizzi zdradził również, że uciął sobie małą pogawędkę z parą królewską, jednak nie było to dla niego proste zadanie.

Komunikowałem się bardzo słabo po angielsku. Rozmawialiśmy o urokach Bormes-les-Mimosas i jego klimacie, banałach... To była zwyczajna chwila.

Emmy 2021Emmy 2021. Najpiękniejsze kreacje z czerwonego dywanu. W tym roku królowała klasyka

Myślicie, że do mediów trafią zdjęcia Kate i Williama z uroczystości?

Więcej o: