Tak wyglądały gwiazdy przed laty. Młodziutka Kożuchowska, Dowbory na początku znajomości. Poznajecie?

Galeria gwiazd polskiego show-biznesu sprzed lat. Niektórzy wyglądają lepiej niż kilkanaście lat temu. Jak oni to robią?

U jednych te zdjęcia wywołują przyjemną nostalgię, zaś inni chcieliby usunąć je z sieci raz na zawsze. Stare zdjęcia polskich gwiazd uwielbiają za to internauci. Poznajecie te osoby? Kto przeszedł największą metamorfozę?

Kinga Rusin

Kinga RusinKinga Rusin KAPiF

2005 rok był dla Kingi Rusin pełen wrażeń, niekoniecznie przyjemnych. To 16 lat temu rozstała się z Tomaszem Lisem. W tym roku zaczęła również współprowadzić "Dzień dobry TVN". Potem było już coraz lepiej: wygrana w "Tańcu z gwiazdami", własna firma, związek z Markiem Kujawą i hollywoodzkie bankiety w towarzystwie Adele. Obecnie wiele osób jest zachwyconych wyglądem dziennikarki. Pod jej zdjęciami często pojawiają się komplementy, a fani chwalą jej figurę, a także to, jak wygląda bez makijażu.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska, Maciej DowborJoanna Koroniewska, Maciej Dowbor KAPiF

Ta para może pochwalić się imponującym, jak na show-biznesowe warunki, stażem. Koroniewska i Dowbor zaczęli spotykać się 18 lat temu. Choć ich związek w 2012 roku przechodził poważny kryzys, to przetrwali te zawirowania. Trzeba przyznać, że ich uśmiech po tych kilkunastu latach jest jeszcze bardziej promienny.

Doda

DodaDoda KAPiF

Poznaliśmy ją jako przebojową uczestniczkę programu "Bar" oraz wokalistkę zespołu Virgin. Już wtedy było wiadomo, że to nietuzinkowa osoba i rozgości się w polskim show-biznesie na długo. Przed laty, kiedy była żoną Radosława Majdana, uwielbiała intensywną opaleniznę i wyzywające stroje. Teraz styl Dody jest mniej kontrowersyjny, chociaż nadal uwielbia szokować.

Edyta Herbuś

Edyta HerbusEdyta Herbus KAPiF

Szerszej publiczności dała się poznać jako tancerka z programu "Taniec z gwiazdami". Potem wystąpiła w ikonicznym "Jak oni śpiewają?", a jej słowne potyczki z Elżbietą Zapendowską śledziła cała Polska. Teraz Herbuś nie jest częstym gościem na ściankach - wyciszyła się, medytuje, a swoje rozważania na temat świata chętnie publikuje na Instagramie.

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska KAPiF

Widzowie pokochali ją za rolę dziennikarki Ewy Szańskiej w "Kilerze", ale w pamięci zbiorowej już chyba na zawsze pozostanie Hanką Mostowiak z serialu "M jak miłość". Minęło już kilka ładnych lat od jej debiutu, a ona ciągle wygląda tak samo, jak wówczas, gdy w Grabinie podrywał ją Kacper Kuszewski, serialowy Marek.

Edyta Górniak

Edyta GórniakEdyta Górniak KAPiF

Przez lata wygląd polskiej diwy nie zmienił się drastycznie, nadal jest piękną i zadbaną kobietą. Czy to zasługa tego, że Górniak zgłębiła tajemną wiedzę na temat energii i duchowości i w magiczny sposób zatrzymała dla siebie czas?

Radosław Majdan

Radosław MajdanRadosław Majdan KAPiF

Zdjęcie po prawej stronie ma już 12 lat i od tego czasu wiele w życiu Majdana się zmieniło. Choć przybyło mu lat, to mąż Rozenek wyszlachetniał i zyskał nową, medialną ksywkę. Pysiula jest teraz dojrzałym dżentelmenen, ojcem Henryczka i mężem perfekcyjnej pani domu. Gdzie się podział ten krnąbrny bramkarz? 

Małgorzata Rozenek

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek KAPiF

14 lat temu nikt nie podejrzewałam, że nieśmiało pozująca u boku Jacka Rozenka kobieta będzie za niedługi czas objawieniem polskiego show-biznesu. U Małgorzaty Rozenek zmieniło się wszystko: styl, makijaż, fryzura... Perfekcyjna pani domu przeszła rewolucyjną metamorfozę i z żony polskiego aktora stała się pierwszoligową gwiazdą.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.