Księżniczka Charlotte skończyła sześć lat. Internauci zaskoczeni jej nowym zdjęciem. "Wygląda identycznie jak królowa"

Z okazji szóstych urodzin księżniczki Charlotte na oficjalnym profilu rodziny królewskiej pojawił się jej nowy portret. Internauci twierdzą, że coraz bardziej przypomina im Elżbietę II.

Kilka dni temu swoje trzecie urodziny obchodził najmłodszy syn księcia Williama i księżnej Kate, Louis. Jego urocze zdjęcie na rowerze rozczuliło internautów, którzy każdego roku czekają na nowe portrety całej trójki. 2 maja urodziny obchodzi natomiast Charlotte. Księżniczka skończyła już sześć lat i jak możemy dostrzec, coraz bardziej przypomina swoją prababcię.

Zobacz wideo Pierwszy dzień szkoły dla Charlotte był stresujący

Księżniczka Charlotte skończyła sześć lat. Internauci zaskoczeni jej nowym zdjęciem. "Wygląda identycznie jak królowa"

Na Instagramie rodziny królewskiej pojawił się nowy portret księżniczki Charlotte, który zrobiła księżna Kate. Dziewczynka rośnie i szybko się zmienia. Jej najnowsze zdjęcie zaskoczyło wielu poddanych brytyjskiej monarchii. Zachwycają się jej delikatną urodą i pewnością siebie.

Księżniczce Charlotte życzymy dzisiaj bardzo szczęśliwych szóstych urodzin - można przeczytać w opisie zdjęcia.

Klaudia Halejcio w nowej fryzurzeKlaudia Halejcio pokazała zdjęcie z USG. Widać twarz dziecka. Do porodu coraz bliżej

 

Internauci byli zaskoczeni również z innego powodu. Na opublikowanym portrecie widać, że dziewczynka coraz bardziej przypomina swoją prababcię. W komentarzach pod postem obserwatorzy rodziny królewskiej podkreślali to wiele razy!

Ona wygląda identycznie jak królowa.
Tak bardzo przypomina królową, swoją cudowną prababcię.
Królowa wyglądała tak samo, jak była małą dziewczynką. Niesamowite! - zachwycali się.

Księżna Kate / królowa LetiziaKrólowa Letizia jak księżna Kate? Obie są stale porównywane

Trudno się nie zgodzić. Charlotte z każdym rokiem coraz bardziej staje się podobna do swojej prababci. W komentarzach można przeczytać, że poddani widzieliby ją w roli przyszłej królowej. Myślicie, że kiedyś stanie na czele monarchii?

Więcej o: