Książę Louis świętuje trzecie urodziny. Księżna Kate i książę William opublikowali nowy portret syna. Słodziak

Książę Louis skończył trzy lata. Z tej okazji księżna Kate i książę William opublikowali w mediach jego najnowsze zdjęcie. Jest to prawdziwa gratka, ponieważ ich najmłodszego syna rzadko możemy gdzieś zobaczyć.

Trzy lata temu, 23 kwietnia, na świecie pojawiło się najmłodsze dziecko księżnej Kate i księcia Williama. Tak jak to bywa w rodzinie królewskiej, do samego końca nie zdradzili, jakiej będzie płci. Dopiero po narodzinach malucha ogłosili, że doczekali się drugiego syna (są rodzicami jeszcze księcia George'a i księżniczki Charlotte), a gdy chłopiec miał kilka dni, poinformowali, że wybrali dla niego imię Louis.

Zobacz wideo Prawdziwe słodziaki

Książę Louis świętuje trzecie urodziny

Kate i William nie chcą, by ich dzieci były zbytnio na świeczniku. Pojawiają się z nimi wtedy, kiedy naprawdę muszą - lub gdy opłaci im się to wizerunkowo. Najmniej pokazują poddanym i reszcie świata najmłodszego syna. Teraz jednak możemy zobaczyć, jak się zmienił. Rodzice z okazji jego urodzin opublikowali zdjęcie, na którym Louis trzyma rower, ma plecak oraz jest ubrany w elegancki mundurek.

Trzy lata! Zdjęcie zrobione wcześniej przez księżną Kate, w dniu, kiedy po raz pierwszy poszedł do żłobka. Księżna i książę z przyjemnością dzielą się nowym wizerunkiem księcia Louisa - brzmi podpis.
 

Internauci uważają, że Louis jest przesłodkim chłopcem, który jest bardzo podobno do starszego brata:

Wygląda identycznie, jak George.
Jest absolutnie przesłodki. Podobieństwo do rodzeństwa uderzające.
Wszystkiego najlepszego dla księcia Louisa. Kochamy cię - piszą poruszeni.

Sympatyków rodziny królewskiej raczej nie dziwi fakt, że zdjęcie zostało wykonane przez księżną Kate. Stało się już tradycją, że to właśnie mama fotografuje swoje dzieci, a efekty jej pracy są upubliczniane podczas ważnych okazji.

Więcej o: