Książę Louis świętuje trzecie urodziny. Księżna Kate i książę William opublikowali nowy portret syna. Słodziak

Książę Louis skończył trzy lata. Z tej okazji księżna Kate i książę William opublikowali w mediach jego najnowsze zdjęcie. Jest to prawdziwa gratka, ponieważ ich najmłodszego syna rzadko możemy gdzieś zobaczyć.

Trzy lata temu, 23 kwietnia, na świecie pojawiło się najmłodsze dziecko księżnej Kate i księcia Williama. Tak jak to bywa w rodzinie królewskiej, do samego końca nie zdradzili, jakiej będzie płci. Dopiero po narodzinach malucha ogłosili, że doczekali się drugiego syna (są rodzicami jeszcze księcia George'a i księżniczki Charlotte), a gdy chłopiec miał kilka dni, poinformowali, że wybrali dla niego imię Louis.

Zobacz wideo Prawdziwe słodziaki

Książę Louis świętuje trzecie urodziny

Kate i William nie chcą, by ich dzieci były zbytnio na świeczniku. Pojawiają się z nimi wtedy, kiedy naprawdę muszą - lub gdy opłaci im się to wizerunkowo. Najmniej pokazują poddanym i reszcie świata najmłodszego syna. Teraz jednak możemy zobaczyć, jak się zmienił. Rodzice z okazji jego urodzin opublikowali zdjęcie, na którym Louis trzyma rower, ma plecak oraz jest ubrany w elegancki mundurek.

Trzy lata! Zdjęcie zrobione wcześniej przez księżną Kate, w dniu, kiedy po raz pierwszy poszedł do żłobka. Księżna i książę z przyjemnością dzielą się nowym wizerunkiem księcia Louisa - brzmi podpis.
 

książę Harry, księżna Kate, książę WilliamKsiążę Harry był przytłoczony rozmową z ojcem, Kate i Williamem

Internauci uważają, że Louis jest przesłodkim chłopcem, który jest bardzo podobno do starszego brata:

Wygląda identycznie, jak George.
Jest absolutnie przesłodki. Podobieństwo do rodzeństwa uderzające.
Wszystkiego najlepszego dla księcia Louisa. Kochamy cię - piszą poruszeni.

Księżna Kate i książę WilliamKate Moss wciąż jest ikoną mody? Stosuje proste triki. Księżna Kate ma jeszcze lepsze

Sympatyków rodziny królewskiej raczej nie dziwi fakt, że zdjęcie zostało wykonane przez księżną Kate. Stało się już tradycją, że to właśnie mama fotografuje swoje dzieci, a efekty jej pracy są upubliczniane podczas ważnych okazji.