Książę Harry spotkał się z ojcem i bratem. Była z nimi księżna Kate. "Obecna sytuacja jest dla niej denerwująca"

Jak donoszą brytyjskie media, rozmowa z księciem Williamem, księżną Kate i księciem Karolem była wyjątkowo trudna dla księcia Harry'ego. Bez Meghan Markle u boku czuł się przytłoczony.

Od czasu rezygnacji księcia Harry'ego i Meghan Markle z obowiązków i przywilejów członków rodziny królewskiej, relacje pomiędzy synami księżnej Diany znacznie się pogorszyły. Oliwy do ognia dolał wywiad, którego Meghan i Harry udzielili Oprah Winfrey. Przyznali wówczas, że nie otrzymali wystarczającego wsparcia od rodziny, a nawet oskarżyli jednego z ich członków o rasizm. Pogrzeb księcia Filipa był pierwszą okazją do spotkania się braci. Ponoć rozmawiali aż dwie godziny, jednak Harry nie czuł się komfortowo, gdy miał naprzeciwko siebie nie tylko Williama, ale również Kate i ojca.

Książę Harry był przytłoczony rozmową z bratem

Po przylocie z Los Angeles książę Harry zatrzymał się w Frogmore Cottage, gdzie na co dzień mieszkają księżniczka Eugenia i jej mąż Jack Brooksbank. Właśnie tam po pogrzebie księcia Filipa spotkał się z bratem, ojcem i szwagierką. Jak donosi "Mirror", książę wybrał to miejsce na spotkanie, aby czuć się nieco bardziej komfortowo. W końcu miał naprzeciwko siebie trzy bliskie mu osoby, które nie pochwalają jego poczynań, szczególnie wywiadu u Oprah. Bez Meghan Markle u boku miał czuć się samotny, a nawet stłamszony.

Rozmowa trwała ponad dwie godziny, ale nie wiadomo jeszcze, o czym dokładniej dyskutowali "royalsi". Możemy domniemać jednak, że poruszyli temat wywiadu u Oprah. Co ciekawe, jak donosi informator "Telegraph" to księżna Kate chce pojednać braci.

Kate jest bardzo blisko ze swoim rodzeństwem. Zarówno z Pippą, jak i Jamesem ma świetny kontakt. Doskonale wie, jaką bliską więź mieli swego czasu William i Harry. Obecna sytuacja jest dla niej trudna i denerwująca, więc jej naturalnym instynktem była próba załagodzenia sprawy - donosi osoba z otoczenia księżnej.

Myślicie, że jeszcze są szansę, aby na dobre pojednać braci?

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm
Więcej o:
Copyright © Agora SA