"M jak miłość". Wojciech Traczyński grał adoptowanego syna Kuby. Dziś jest szczęśliwie zakochany i interesuje się motoryzacją

Wojciech Traczyński w przeszłości wcielił się w rolę Krzysztofa Ziobera w serialu "M jak miłość". Nie związał jednak swojej przyszłości z show-biznesem. Sprawdziliśmy, czym się dziś zajmuje.

Serial "M jak miłość" jest emitowany od 2000 roku. Przez te lata przez obsadę przewinęło się mnóstwo aktorów, wielu z nich dołączyło na chwilę. Jedną z takich osób jest Wojciech Traczyński, który wcielał się w rolę Krzysia, adoptowanego syna Kuby, którego grał Przemysław Cypryański.

Zobacz wideo Nie tylko Kożuchowska i Koroniewska odeszły z serialu

"M jak miłość". Wojciech Traczyński - jak dziś wygląda?

Mężczyzna urodził się w 2001 roku. W wieku ośmiu lat, kiedy to pojawił się na ekranie, zarabiał już pierwsze pieniądze. Media podawały, że na jego konto trafiało nawet siedem tysięcy złotych miesięcznie. Kiedy odszedł z serialu, zniknął z show-biznesu. Nie związał z nim swojej przyszłości, jednak jest dość aktywny na Instagramie. W tym roku Traczyński skończy 20 lat i jest w szczęśliwym związku. Na profilu publikuje zdjęcia z ukochaną. Co jeszcze o nim wiemy? Uwielbia podróżować, interesuje się motoryzacją.

Traczyński to jeden z kilku aktorów, którzy pojawili się w obsadzie jako dziecko. Oprócz niego na ekranach widzieliśmy m.in. Huberta Zduniaka. Wcielał się w rolę Piotrka, nieślubnego syna Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). To syn Dominiki Ostałowskiej, która gra rolę Marty. On co prawda pojawiał się później w różnych produkcjach, ale swoją przyszłość ostatecznie związał z muzyką.

Za to od małego z serialem związany był m.in. Krystian Domagała, który wcielał się w postać Mateusza Mostowiaka. Niedawno jednak Domagała ogłosił, że odchodzi z serialu, ponieważ chce poświęcić się studiom. Podziela tym samym los swojej serialowej siostry Natalki. Marcjanna Lelek pożegnała się z produkcją w 2020 roku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.