Najpierw Kożuchowska, potem Kuszewski, teraz on. Główny aktor "M jak miłość" odchodzi z serialu. Grał w nim od 19 lat

Po 19 latach serial opuszcza Krystian Domagała, który dorastał na oczach widzów serialu "M jak miłość". Co jest powodem takiej decyzji aktora?

Rodzina Mostowiaków nie będzie już taka sama. Tym razem po 19 latach współpracy z obsady serialu odchodzi Krystian Domagała. Aktor od niemowlęcia (!) wcielał się w postać Mateusza, syna Hanki (Małgorzata Kożuchowska) i Marka (Kacper Kuszewski).

Zobacz wideo Teresa Lipowska o zmarłym Witoldzie Pyrkoszu

Nie żyje aktor Andrzej Kowalczyk.Nie żyje aktor "Barw szczęścia". Andrzej Kowalczyk miał 69 lat

Krystian Domagała opuszcza "M jak miłość" po 19 latach współpracy

Krystian Domagała dorastał na oczach telewidzów w serialu "M jak Miłość". Po latach współpracy ekipę produkcji określa już jako swoją rodzinę, a serialową seniorkę rodu - Teresę Lipowską - jako trzecią babcię. Jak przyznał aktor w jednym z wywiadów:

Są osoby w ekipie, które znam niemal od urodzenia. Zdecydowanie traktuję ich jak rodzinę, bo jestem z nimi związany całe życie. Widzieli przez te wszystkie lata, jak się zmieniam i dojrzewam. Jestem do tych ludzi bardzo przywiązany. Panią Teresę Lipowską traktuję jak moją trzecią babcię, a ona mnie jak swojego wnuka. To cudowna osoba, z której rad często korzystam; nie da się jej nie kochać.

Aktor żegna się z serialem ze względu na plany naukowe - szykuje się bowiem do matury. Domagała jeszcze nie wie, w jakim kierunku powinien pójść, lecz jak zauważa - ma jeszcze na to czas. Wśród możliwości dalszej kariery rozważa zarówno aktorstwo, jak i sport. 

Na razie skupiam się na maturze, którą będę miał w maju. Oczywiście wyobrażam sobie, że będę się zajmować w życiu czymś innym niż praca na planie serialu, ale te wszystkie lata sprawiły, że chciałbym iść tą drogą. Od dziesięciu lat regularnie gram w piłkę nożną, lubię aktywność fizyczną, więc rozważam także zdawanie na AWF. Mam jeszcze trochę czasu, zobaczymy, co przyniesie przyszłość.

Pani Krystyna i wolontariuszka AnnaPani Krystyna nagle zaczęła tracić wzrok. Wielu może jej pozazdrościć siły

Młodemu aktorowi życzymy udanej dalszej drogi zawodowej.