Marcjanna Lelek

Marcjanna Lelek

Marcjanna Lelek to polska aktorka serialowa. Od 2000 roku wciela się w rolę Natalii w najpopularniejszym polskim serialu "M jak miłość". Widzowie pokochali kreowaną przez nią postać, a Natalia należy do popularnych aktorek młodego pokolenia.


Pełne imię i nazwisko: Marcjanna Lelek
Data urodzenia: 21 lutego 1995r.
Miejsce urodzenia: Warszawa
Facebook: facebook.com/marcjannalelekoficjalnyprofil/

Marcjanna Lelek - rozwój kariery

Marcjanna Lelek jest córką Marka Lelka, aktora. Od dziecka fascynowało ją aktorstwo, czyli zawód jej ojca. Jako małe dziecko należała do kółka teatralnego. Uczęszczała też do działającej przy Teatrze Roma autorskiej szkoły musicalowej Macieja Pawłowskiego.
W wieku ośmiu lat wygrała casting do roli Natalii Mostowiak - córki Marka i Hanki Mostowiak, jednych z bohaterów serialu "M jak miłość".
Marcjanna Lelek wspomina w wywiadach, że w dniu castingu była na łyżwach. Mama musiała przekupić ją słodyczami, żeby zmęczona dziewczynka poszła wziąć udział w konkursie. Traf chciał, że poproszoną Marcjannę o zagranie smutnej, zmęczonej dziewczynki, co udało jej się wyśmienicie biorąc pod uwagę jej rzeczywiste samopoczucie po łyżwowym szaleństwie. Marcjanna Lelek podbiła serca producentów serialu i została zaangażowana do jednego z najpopularniejszych seriali w Polsce.

Marcjanna Lelek, czyli serialowa Natalka

Marcjanna Lelek wciela się w postać Natalki Mostowiak już od ponad piętnastu lat. Jak sama mówi, nie za bardzo lubi graną przez siebie postać. Nie utożsamia się z Natalią i podkreśla, że mają zupełnie różne charaktery. Marcjanna Lelek wyznała w wywiadach, że uwielbia za to atmosferę, która panuje na planie serialu. Uważa, że jest ona wyjątkowo rodzinna i serdeczna. Marcjanna przyjaźni się z aktorami, którzy wcielają się w rolę jej serialowego rodzeństwa - Igą Krefft, czyli Ulą oraz serialowym Mateuszem, czyli Krystianem Domagałą.

Zobacz także:

Piotr Nerlewski - Marcel Sabat - Kacper Kuszewski

marcjanna lelek

Więcej o:

marcjanna lelek

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.