Marcjanna Lelek ma sławnego brata. Zagrał w produkcji Netflixa u boku Cezarego Pazury

Brat Marcjanny Lelek dopiero zaczyna przygodę z aktorstwem, a już zagrał w produkcji Netflixa. A to niejedyne osiągnięcia na liście jego zawodowych dokonań.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Marcjanna Lelek od ósmego roku życia wcielała się w rolę adopcyjnej córki Hanki i Marka Mostowiaków w "M jak miłość". Dwa lata temu zrezygnowała z grania w produkcji i postawiła na edukację. Aktorka prowadzi konto na Instagramie, gdzie zebrało grono 40 tysięcy fanów, z którymi chętnie dzieli się życiem prywatnym. Ostatnio dokonała coming outu i wyznała, że od pół roku jest w szczęśliwym związku z dziewczyną. Przyznała, że nie widzi różnicy w relacjach damsko-damskich i damsko-męskich.

Zobacz wideo Kontrowersyjna rola Nikodema Rozbickiego w serialu "Chyłka". Dlaczego zdecydował się zagrać tę postać?

EurowizjaNagie pośladki na scenie. Kontrowersji podczas Eurowizji było o wiele więcej

Brat Marcjanny Lelek rozpoczął przygodę z aktorstwem

Okazuje się, że Marcjanna Lelek nie jest jedyną osobą w rodzinie, która związała się z aktorstwem. Jej młodszy brat studiuje na Łódzkiej Szkole Filmowej, a oprócz tego miał już okazję zagrać w całkiem imponujących produkcjach. Karol Lelek jest gwiazdorem Netfliksa.

Z filmografii aspirującego aktora możemy się dowiedzieć, że przygodę z aktorstwem rozpoczął dramatem krótkometrażowym "Scheda", nagrywanym w studenckim studiu. W 2020 roku z kolei premierę miał miniserial "W głębi lasu" streamingowego giganta. Lelek mógł spróbować swoich sił między innymi u boku tak doświadczonych aktorów jak Cezary Pazura, Anna Moskal czy Grzegorz Damięcki. Jego konto zamyka rola w dramacie "Magdalena".

 
 
 

Serialowa Natalia, Marcjanna Lelek odchodzi z 'M jak Miłość'.Marcjanna Lelek zdradziła, dlaczego odchodzi z "M jak miłość"

Z mediów społecznościowych 24-latka możemy się dowiedzieć, że drzemie w nim dusza artysty. Karol Lelek lubi pozować do zdjęć i spędzać czas w gronie znajomych. W życiu aspirującego aktora nie brakuje miejsca na liczne aktywności - szczególnie skupia się na grze w bilarda.

Wróżycie mu karierę?

Więcej o: