Dorota Wellman świętowała urodziny na antenie. "Mam 60 lat, ale mam to centralnie w dupie"

Dorota Wellman podczas "Dzień dobry TVN" świętowała urodziny. Koledzy i koleżanki ze studia przygotowali dla niej niespodziankę!

Dorota Wellman to uwielbiana przez widzów TVN-u, pozytywnie nastawiona do życia i wiecznie uśmiechnięta postać, która wraz z Marcinem Prokopem od lat prowadzi "Dzień dobry TVN". Podczas wtorkowego odcinka świętowała 60. urodziny, o których oczywiście nie zapomnieli koledzy i koleżanki z show-biznesu. Przygotowali dla Wellman niespodzianki. Nie obeszło się bez wzruszeń. 

Dorota Wellman świętuje 60. urodziny. Jolanta Kwaśniewska napisała dla niej wiersz

Dorota Wellman, mimo otwartości w telewizji, niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. W grudniu ubiegłego roku zdobyła się na szczerość i zdradziła "Wysokim Obcasom", że bardzo ciężko przechodziła COVID-19. Przeszła trwające trzy tygodnie piekło, a czuła się na tyle niepewnie, że postanowiła spisać nawet testament. Na szczęście prezenterka wróciła do zdrowia, ale wyznała, że skutki choroby odczuwa do dziś.

Niemniej jednak Wellman prędko powróciła do obowiązków służbowych i niesie dobry humor w Polskę. Podczas wtorkowego wydania programu "Dzień dobry TVN" obchodziła 60. urodziny. Koledzy przygotowali dla niej niespodziankę i wyświetlili materiał z udziałem jej znajomych w tym Grażyny Wolszczak, Jurka Owsiaka i Jolanty Kwaśniewskiej, która przygotowała dla Wellman urodzinowy wiersz.

W mieście w Warszawie mieszkała dziewczyna, miała psa, męża i kota oraz na imię Dorota. Miała także Prokopa, co wyrósł na kawał chłopa. Kochała ją Polska cała, bo przecież nie zakała. Była kochana, miła i szczodra i czyniła wiele dobra. Doroto, w 60. urodziny dużo zdrowia życzymy, szczęścia i pomyślności i już się wpraszamy w gości - cytowała była pierwsza dama.

Polały się łzy. Prezenterka wyznała, że nie przejmuje się upływającym czasem. Przy okazji podziękowała bliskim, którzy wystąpili w filmiku.

Dziękuję bardzo, w tym filmie pojawili się wszyscy ludzie, których kocham bardzo. Tu jest Marcin, którego kocham i traktuje go trochę jak syna, a trochę jak brata młodszego. Jestem wzruszona bardzo. Mam 60 lat, ale mam to centralnie w dupie - dodała.

My życzymy spełnienia marzeń!

Zobacz wideo Klaudia El Dursi chciałby zostać prowadzącą „DDTVN”?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.