Tola Szlagowska z Blog27 powraca w blond włosach. Wygląda zupełnie inaczej! Tylko jeden element przypomina o dawnym stylu

Tola Szlagowska z Blog27 powraca i promuje nowy singiel. W "Dzień dobry TVN" zaprezentowała się w nowej fryzurze.

Znana z duetu Blog27 Tola Szlagowska była gościem w "Dzień dobry TVN". Wokalistka, która cieszyła się ogromną popularnością w latach 2005-2008, zdecydowała się powrócić z nową płytą i zupełnie odmienionym wizerunkiem. Trudno rozpoznać w niej zbuntowaną nastolatkę sprzed lat.

Tola SzlagowskaTola Szlagowska z Blog 27 wraca! Zmieniła się nie do poznania. Postawiła na naturalność

Tola Szlagowska z Blog27 powraca w "Dzień dobry TVN"

Tola Szlagowska stała się znana w 2005 roku za sprawą występów z Blog27. Wokalistka założyła zespół ze swoją koleżanką, Alą Boratyn. Przeboje takie jak "Uh La La La" czy "Hey Boy" bardzo szybko przyniosły im popularność. Jednak grupa nie utrzymała się długo w show-biznesie, a drogi dziewczyn się rozeszły. Tola co jakiś czas próbowała wrócić na wielką scenę, jednak bezskutecznie. Od jakiegoś czasu intensywnie promuje swój nowy singiel. Ostatnio w związku z tym pojawiła się na kanapie w "Dzień dobry TVN", gdzie opowiedziała o efektach pracy nad utworem opowiadającym o nieetycznym traktowaniu ludzi.

Recykling istot ludzkich nie jest etyczny. Używanie, wykorzystywanie, manipulowanie nie jest w zgodzie z moją świadomością i o tym jest ta piosenka - wyznała Szlagowska.

Widać, że wokalistka bardzo się zmieniła. Cóż się dziwić - była znana szerszej publiczności kilkanaście lat temu. Obecnie preferuje zdecydowanie lżejszy i bardziej naturalny styl. Mocno podkreślone oko to tak naprawdę jedyny element wpisujący się w poprzednie upodobania Szlagowskiej, które przetrwało do dziś.

Tola SzlagowskaTola Szlagowska AKPA

Poznalibyście ją?

Blog 27Pamiętacie Alę Boratyn z Blog 27? Wokalistka gra w nowym zespole ze swoim chłopakiem

Zobacz też: Kiedyś szokowała ubiorem i wypowiedziami. Dziś Tola Szlagowska ma zupełnie inny styl i nagrywa z producentem muzycznym gwiazd

Zdjęcia w galerii, a poniżej nowa piosenka Toli.

Zobacz wideo Cleo popłakała się w "The Voice Kids"
Więcej o: