"Pytanie na śniadanie" skończyło 18 lat. Zobacz, kto prowadził program w przeszłości. Możecie się zdziwić

Dokładnie 2 września 2002 roku na antenie TVP zadebiutowała pierwsza polska śniadaniówka, czyli "Pytanie na śniadanie". Program utrzymuje się już od 18 lat, w ciągu tego czasu w roli prowadzących zdążyło się sprawdzić kilkadziesiąt osób. Sprawdź, czy pamiętasz ich wszystkich.
Dorota Wellman, Marcin Prokop Dorota Wellman, Marcin Prokop KAPIF

Dorota Wellman i Marcin Prokop

Ten kapitalny duet świetnie znacie z "Dzień Dobry TVN", jednak nie każdy pamięta, że Dorota Wellman i Marcin Prokop zadebiutowali razem przeszło ponad 15 lat temu w "Pytaniu na śniadanie". Po dwóch latach pracy w TVP zdecydowali się razem przejść do TVN, z którym to związani są do dziś. 

Dorota Wellman Marcin Prokop
KAPIF

Agata Młynarska i Jarosław Kret Agata Młynarska i Jarosław Kret KAPIF

Agata Młynarska i Jarosław Kret

Agata Młynarska prowadziła "Pytanie na śniadanie" do 2006 roku. Towarzyszył jej wówczas Jarosław Kret. Przypomnimy, że w tamtym czasie prezenterka i pogodynek tworzyli również duet w życiu prywatnym. 

Agnieszka Woźniak-Starak Agnieszka Woźniak-Starak KAPIF

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak była związana z TVP przez wiele lat. Pod koniec swojej przygody z Telewizją Publiczną prowadziła "Pytanie na śniadanie", gdzie partnerował jej Tomasz Kammel. Odeszła z hukiem, po niefortunnym wywiadzie o marihuanie, ale szybko znalazła miejsce w TVN, gdzie pracuje do dziś. Już niedługo wraz z Ewą Drzyzgą będzie prowadzić "Dzień Dobry TVN". 

Tomasz Kammel i Agnieszka Szulim
Screen z TVP

Monika Zamachowska Monika Zamachowska KAPIF

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska pracowała w śniadaniówce przez kilka sezonów. W jednym z nich prowadziła nawet program ze swoim mężem - Zbigniewem Zamachowskim, ale nie on jeden partnerował jej w tej roli. Dziennikarka dzieliła kanapę również z Michałem Olszańskim, Aleksandrem Sikorą, czy Łukaszem Nowickim.

'Pytanie na śniadanie'
KAPIF

EAST NEWS EAST NEWS Tomasz Kammel i Ula Chincz

Ula Chincz

Ula Chincz, która teraz świetnie radzi sobie w konkurencyjnym TVN, ma za sobą epizod w "Pytaniu na śniadanie". Prowadziła program wraz z weteranem śniadaniówki, czyli Tomaszem Kammelem. 

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz KAPIF

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz, wtedy jeszcze Smaszcz-Kurzajewska prowadziła "Pytanie na śniadanie" z nikim innym, a ówczesnym mężem Maciejem Kurzajewskim. Miało to miejsce jeszcze dobrą dekadę przed rozwodem. Teraz prezenterowi partneruje Katarzyna Cichopek. 

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz
KAPIF

Dorota Szelągowska i Tomasz Kin Dorota Szelągowska i Tomasz Kin KAPIF

Dorota Szelągowska i Tomasz Kin

Dorota Szelągowska i Tomasz Kin prowadzili śniadaniówkę jeszcze w jej pierwszych sezonach. Dziennikarz tuż po odejściu z TVP przeszedł do TVN Style, gdzie wraz z Karoliną Korwin-Piotrowską był gospodarzem "Magla Towarzyskiego". Szelągowska również trafiła do TVN, gdzie do tej pory prowadzi programy o remontach. Pamiętacie ją jeszcze z czasów TVP?

Dorota Szelągowska, Tomasz Kin, Nina Terentiew
KAPIF

Hubert Urbański i Marzena Rogalska Hubert Urbański i Marzena Rogalska KAPIF

Hubert Urbański

Swój epizod w śniadaniówce TVP miał również Hubert Urbański, który prowadził program wraz z Marzeną Rogalską. 

Beata Sadowska Beata Sadowska KAPIF

Beata Sadowska

Beata Sadowska zagrzała na kanapie "Pytania na śniadanie" nieco dłużej. Tworzyła duet m.in. z Tomaszem Kammelem i Wojciechem Jagielskim. 

Więcej o: