Martyna Gliwińska chwali się "domowym biurem", które znajduje się w stylowym salonie. "Wszystko kręci się wokół Kazika"

Martyna Gliwińska pochwaliła się zdjęciem małego Kazika na macie. Przy okazji uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała, jak mieszka.

Martyna Gliwińska niebawem będzie świętowała pierwsze urodziny swojego syna. Kazik przyszedł bowiem na świat w marcu 2020 roku. Młoda mama chętnie chwali się zdjęciami pociechy i nie kryje, że chłopiec ciągle jest w centrum jej uwagi. Teraz Głowińska pokazała, jak stara się pracować przy rezolutnym maluchu. 

Martyna Gliwińska z synemMartyna Gliwińska pokazała pokój Kazika w całej okazałości. Indiańskie dodatki robią wrażenie

Zobacz wideo Martyna Gliwińska opowiada o ciąży

Martyna Gliwińska chwali się domowym biurem 

Martyna Gliwińska już jakiż czas temu pochwaliła się zdjęciami z salonu, na których widać bawiącego się Kazika. Celebrytka zajmuje się architekturą wnętrz, więc dzięki opublikowanym na jej Instagramie zdjęciom możemy zobaczyć, jak Gliwińska sprawdza się w roli dekoratorki. Widać, że była partnerka Jarosława Bieniuka stawia na jasne meble oraz drewniane podłogi. Nie brak też złotych dodatków, poduszek i koców, które nadają wnętrzu przytulności. Jednak centralną część pokoju zajmują zabawki i mata Kazika. 

Jak widzicie, wszystko kręci się wokół Kazika... Jego mata jest nieodłącznym wyposażeniem naszego domu i całkiem nieźle się tu komponuje - napisała. 
 

Teraz Gliwińska na InstaStories udostępniła kolejne zdjęcie z salonu. Okazuje się, że beżowa kanapa pełni też funkcję "centrum dowodzenia", a sam salon jest jednocześnie domowym biurem celebrytki (hantle pod komodą wskazują, że również domową siłownią :) ). Oczywiście na macie, na podłodze, nie mogło zabraknąć Kazika. Chłopiec grzecznie bawi się, kiedy jego mama zdalnie pracuje. 

My home office - śmiała się Gliwińska, zamieszczając na zdjęciu opis z emotikonami. 

Martyna Gliwińska z synemMartyna Gliwińska z synem Fot. Insagram/martyna.gliwinska

Myślicie, że Kazik cały czas jest taki grzeczny?

Martyna GliwińskaGliwińska pozuje nago z Kazikiem w wannie. "Zbyt intymne dla świata"

Więcej o: