Martyna Gliwińska urodziła! Znamy płeć dziecka. Rodzice wybrali piękne, tradycyjne imię

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Jeden z magazynów zdradza, jakie imię otrzymał chłopiec.

Wspaniałe wieści dotarły do mediów w czwartek z samego rana. Jak podaje jeden z kolorowych tygodników, na świat przyszedł pierwszy potomek Martyny Gliwińskiej i czwarty Jarosława Bieniuka. Celebrytka urodziła ponoć syna, dla którego wybrała staropolskie imię. "Na żywo" podaje również szczegóły jej porodu. 

Zobacz wideo Martyna Gliwińska opowiada o ciąży

Martyna Gliwińska została mamą

Martyna ogłosiła swoją ciążę podczas rozmowy z jednym z magazynów. Oznajmiła, że spodziewa się dziecka, którego ojcem jest Jarosław Bieniuk. Dała jednak do zrozumienia, że ich relacje nie należą do najlepszych. Początkowo winą obarczyła mamę piłkarza. 

"Jestem w ciąży z Jarkiem. Nie znaczy to jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem. Jest teraz szantażowany przez swoją matkę, która, bardzo delikatnie mówiąc, nie wyraziła aprobaty dla mojego stanu" - mówiła kilka miesięcy temu w rozmowie z "Na żywo".

Teraz ten sam tygodnik podaje, że była partnerka piłkarza w ostatnich dniach została mamą. Gliwińska miała zdecydować się na cesarskie cięcie, a w tym ważnym dla niej momencie nie była sama. Ponoć był przy niej ojciec dziecka, który bardzo ją wspierał. Kiedy Martyna ujrzała chłopca, popłynęły łzy. "Na żywo" podaje również, że chłopiec otrzymał piękne imię, Kazimierz. 

Czekamy na oficjalne potwierdzenie tych informacji. Martyna w końcu już od dłuższego czasu nie opublikowała w sieci żadnego zdjęcia, a przez cały okres trwania ciąży była bardzo aktywna na swoich social mediach. Tak czy inaczej, serdecznie gratulujemy młodym rodzicom.

CW

Więcej o:
Komentarze (43)
Martyna Gliwińska urodziła! Znamy płeć dziecka. Rodzice wybrali piękne, staropolskie imię
Zaloguj się
 • bob_the_ripper

  Oceniono 8 razy 8

  Co to za ludzie są ?

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 9 razy 7

  Gratulujemy wygranej w wyścigu celebryckich ciąż.
  ByAnn niestety już nie wygra.
  Rozenkowa tym bardziej nie. Ale ma szansę na małą kryształową kulę w konkurencji "rozwarcie sezonu".

 • darpodinio

  Oceniono 7 razy 7

  Who cares? Skupcie się na naukowcach, biotechnologach, etc, a nie na pustakach kopiących szmaciankę czy glonojadach pokazujących swoje dziary. Dajcie kase naukowcom! Ronaldo czy Messi nie wymyślą lekarstwa czy szczepionki na koronę.

 • wejsunek47

  Oceniono 7 razy 7

  na te "wspaniałe wieści" czekała przez noc cała nasza wieś ze świecami w ręku i głośno odmawiając różaniec do matki boskiej pustakowej.....

 • feldkuratkatz

  Oceniono 5 razy 5

  kim do cholery jest ta Gliwicka i dlaczego powinieniem podniecać się tym, że urodziła????
  Wali mnie to kompletnie!!!

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 7 razy 5

  Pierdziwój - to piękne staropolskie imię !

 • sector23

  Oceniono 5 razy 5

  To jednak nie Allan, albo Sebastian czy Dexter?!

 • plastikpiokio

  Oceniono 5 razy 5

  a jak tam nasz zboczony tatuś cieszy się ??? czy już może po wyroku ??? ---to dopiero menda konkubencka ---wie że żyje .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX