Julia Wieniawa wtula się w Nikodema Rozbickiego i relacjonuje randkę. Maffashion: Dopasowani idealnie. Mają tam jak w raju

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wciąż przebywają na wakacjach na Zanzibarze. Nowe zdjęcie pary wprawiło fanów w osłupienie. Jest bardzo romantyczne.

Plotki na temat nowego związku Julii Wieniawy pojawiły się kilka dobrych miesięcy temu. Śpiewająca aktorka nie dementowała ich, ale i nie potwierdzała. Na pytania dziennikarzy w tej sprawie nie odpowiadała i z dala od mediów rozwijała znajomość z Nikodemem Rozbickim. Ostatnio 28-latek nie wytrzymał i pochwalił się pięknym ujęciem z gór z ukochaną. Aktualnie para przebywa na wakacjach na Zanzibarze. Ich najnowszy post zachwycił internautów.

Zobacz wideo Rajskie wakacje Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego

Julia Wieniawa wtula się w Nikodema Rozbickiego w białej sukience. Internauci komplementują 

Od kilku dni Julia i Nikodem raczą nas pięknymi zdjęciami i nagraniami z Tanzanii. Aktorska para wyleciała na swoje pierwsze wspólne wakacje i z chęcią dzieli się z fanami okolicznymi atrakcjami. Nie brakuje też romantycznych ujęć. Do takich należy chociażby ostatnie. Wieniawa i Rozbicki wybrali się na randkę w białych strojach.

Dzieciaki nigdy nie umierają - napisała z dumą.
 

Jak można było się spodziewać, pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pięknych komentarzy.

Fajna z Was parka. Przepiękne zdjęcie.
Ale słodko! Pięknie razem wyglądacie.
No, przystojny ten Twój luby. Wytrwałości uśmiechu dla Was.

Post Julki skomentowała także jej imienniczka. Maffashion stwierdziła, że Wieniawa i Rozbicki bardzo do siebie pasują.

Dopasowani idealnie - stwierdziła.

Zgadzamy się z blogerką w stu procentach! Mamy nadzieję, że ten medialny związek Wieniawy przetrwa dłużej niż jej poprzednie. W końcu ją i Rozbickiego dzieli jedyne sześć lat, a nie piętnaście jak w przypadku relacji z Baronem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.