Występ Ali Tracz na żywo oczarował widzów, ale głosowanie pozbawiło złudzeń. Eurowizja Junior 2020 nie dla Polski

Za nami wszystkie występy z tegorocznej "Eurowizji Junior". Cała Polska czekała na występ Ali Tracz. Widzowie w Europie także byli oczarowani, ale ostatecznie zwyciężyła Francja.

Za nami 18 Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Wydarzenie po raz kolejny miało miejsce w Polsce, tym razem w Warszawie. Całe wydarzenie prowadziła Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska i Rafał Brzozowski. W konkursie walczyło dwanaście państw: Niemcy, Kazachstan, Holandia, Serbia, Białoruś, Polska, Gruzja, Malta, Rosja, Hiszpania, Ukraina, Francja. 

Zobacz wideo Polska na Eurowizji. Przypominamy najciekawsze występy

"Eurowizja Junior 2020". Występ Ali Tracz

Ala Tracz związana z muzyką jest od dawna. Brała nawet udział w trzeciej edycji "The Voice Kids", gdzie dotarła do finału. Występ na "Eurowizji Junior" zagwarantowało Ali Tracz zwycięstwo w specjalnym wydaniu programu "Szansa na sukces". Dziewczynka wykonała wtedy piosenkę Edyty Górniak - "Kolorowy wiatr" i dostała ogromną szansę wystąpienia przed milionową widownią podczas "Eurowizji Junior 2020".

Viki GaborEurowizja Junior 2020. Viki Gabor triumfowała rok temu. Czy odbiła jej "sodówka"?

Ala na występ przygotowywała się tygodniami. Zaśpiewała piosenkę "I'll Be Standing", która mówi o chodzeniu własnymi ścieżkami i spełnianiu marzeń. W przygotowaniu tańca pomógł jej Tomasz Prządka, który na swoim koncie ma współpracę z takimi programami jak "Mam Talent", czy "You Can Dance". Na scenie z Alicją Tracz pojawili się tancerze w przebraniach m.in. tenisistów czy baletnic.  Poniżej możecie obejrzeć występ Ali Tracz podczas "Eurowizji Junior 2020".

 

Widzowie Eurowizji z całej Europy byli zachwyceni występem reprezentantki Polski. Pod oficjalnym video konkursowym na Youtube pojawiły się naprawdę pozytywne komentarze. 

Alicja TraczMama Alicji Tracz stara się chronić córkę przed ciemną stroną show-biznesu. Zdradziła, jak sobie z tym radzi

Naprawdę potrafię wyobrazić sobie trzecie zwycięstwo Polski, ponieważ ta piosenka była perfekcyjna, a Ali głos zapierający dech w piersiach.
Ona była niesamowita! Zagłosowałam na nią z Serbii.
Bardzo lubię tę piosenkę! OMG! Ona jest taka słodka! Niezwykły występ Polska! Pozdrowienia z Kazachstanu - pisali fani.

Wiele osób uważało, że Ala Tracz zasłużyła na zwycięstwo. Niestety głosowanie nie pozostawiło złudzeń, tym razem Polsce się nie udało - Eurowizję Junior 2020 wygrała reprezentantka Francji.