Występ Ali Tracz na żywo oczarował widzów, ale głosowanie pozbawiło złudzeń. Eurowizja Junior 2020 nie dla Polski

Za nami wszystkie występy z tegorocznej "Eurowizji Junior". Cała Polska czekała na występ Ali Tracz. Widzowie w Europie także byli oczarowani, ale ostatecznie zwyciężyła Francja.

Za nami 18 Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Wydarzenie po raz kolejny miało miejsce w Polsce, tym razem w Warszawie. Całe wydarzenie prowadziła Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska i Rafał Brzozowski. W konkursie walczyło dwanaście państw: Niemcy, Kazachstan, Holandia, Serbia, Białoruś, Polska, Gruzja, Malta, Rosja, Hiszpania, Ukraina, Francja. 

Zobacz wideo Polska na Eurowizji. Przypominamy najciekawsze występy

"Eurowizja Junior 2020". Występ Ali Tracz

Ala Tracz związana z muzyką jest od dawna. Brała nawet udział w trzeciej edycji "The Voice Kids", gdzie dotarła do finału. Występ na "Eurowizji Junior" zagwarantowało Ali Tracz zwycięstwo w specjalnym wydaniu programu "Szansa na sukces". Dziewczynka wykonała wtedy piosenkę Edyty Górniak - "Kolorowy wiatr" i dostała ogromną szansę wystąpienia przed milionową widownią podczas "Eurowizji Junior 2020".

Ala na występ przygotowywała się tygodniami. Zaśpiewała piosenkę "I'll Be Standing", która mówi o chodzeniu własnymi ścieżkami i spełnianiu marzeń. W przygotowaniu tańca pomógł jej Tomasz Prządka, który na swoim koncie ma współpracę z takimi programami jak "Mam Talent", czy "You Can Dance". Na scenie z Alicją Tracz pojawili się tancerze w przebraniach m.in. tenisistów czy baletnic.  Poniżej możecie obejrzeć występ Ali Tracz podczas "Eurowizji Junior 2020".

 

Widzowie Eurowizji z całej Europy byli zachwyceni występem reprezentantki Polski. Pod oficjalnym video konkursowym na Youtube pojawiły się naprawdę pozytywne komentarze. 

Naprawdę potrafię wyobrazić sobie trzecie zwycięstwo Polski, ponieważ ta piosenka była perfekcyjna, a Ali głos zapierający dech w piersiach.
Ona była niesamowita! Zagłosowałam na nią z Serbii.
Bardzo lubię tę piosenkę! OMG! Ona jest taka słodka! Niezwykły występ Polska! Pozdrowienia z Kazachstanu - pisali fani.

Wiele osób uważało, że Ala Tracz zasłużyła na zwycięstwo. Niestety głosowanie nie pozostawiło złudzeń, tym razem Polsce się nie udało - Eurowizję Junior 2020 wygrała reprezentantka Francji.

Więcej o:
Copyright © Agora SA