Była żona Daniela Martyniuka zabrała głos. Wypowiedź Eweliny to KLASA. Nie pozostawia wątpliwości, co planuje

Afery u Martyniuków ciąg dalszy. Była żona Daniela, Ewelina Golczyńska, wyznała w rozmowie z tabloidem, że nie godzi się na obrażanie swoich bliskich przez rodzinę ojca jej córki. Wygląda na to, że planuje iść do sądu.

Wiele osób prawdopodobnie myślało, że afera wokół małżeństwa Daniela Martyniuka będzie miała swój koniec w sądzie. Byli jednak w błędzie, bo mimo rozprawy, na której Ewelinie i jej córce zostały przyznane alimenty warte mniej niż torebka Martyniukowej, konflikt nadal jest na językach. Wszystko za sprawą publicznych przepychanek byłych małżonków i rozsierdzonej Danuty. W poniedziałek pisaliśmy, że kobieta grzmiała w jednym z tygodników i wprost mówiła, że pieniądze na wnuczkę będzie przeznaczać z chęcią, jednak nie rozumie, z jakiej racji ma je dostawać również była synowa. Teraz to Ewelina zabrała głos i w swojej wypowiedzi była, delikatnie mówiąc, bardziej kulturalna niż była teściowa.

Zobacz wideo Daniel Martyniuk zrobił awanturę na Instagramie. Stwierdził, że Rafałowi Collinsowi należy się "lepa"

Ewelina Golczyńska reaguje na słowa zbulwersowanej Danuty Martyniuk

Matka dziecka Daniela Martyniuka zabrała głos w rozmowie z "Super Expressem". Ewelina była bardzo kulturalna i wyjaśniła, że nie pozwoli na takie publiczne szkalowanie jej rodziny. Ostatnie słowa jasno wskazują, że kobieta myśli o skierowaniu sprawy do sądu.

Będę zawsze dbać i walczyć o dobre imię i spokój mojej rodziny, w cywilizowany sposób wykorzystując wszelkie dostępne możliwości prawne. Wolność słowa ma swoje granice nie tylko etyczne, ale również prawne - powiedziała.

Nie mamy wątpliwości, że i te słowa byłej synowej skomentuje Danuta. Zastanawia nas tylko, dlaczego całej sprawy unika Zenek i ani nie komentuje przepychanek swoich bliskich, ani nie interweniuje, by w końcu się uspokoili. Jak widać, publiczne pranie brudów bardzo im odpowiada.

ZOBACZ TEŻByła teściowa Daniela Martyniuka odpowiada na zarzuty Danuty: Ewelina nie wyszła za mąż dla pieniędzy, mamy swoje!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.