Była teściowa Daniela Martyniuka odpowiada na zarzuty Danuty: Ewelina nie wyszła za mąż dla pieniędzy, mamy swoje!

Choć do tej pory Golczyńscy nie zabierali głosu w sprawie głośnego rozwodu córki Eweliny z Danielem Martyniukiem, wygląda na to, że miarka się przebrała. Bogusława Golczyńska stanęła w obronie Eweliny i odparła zarzuty Martyniuków.

Daniel Martyniuk i jego małżeństwo to z pewnością świetny materiał na książkę - romanse, skandale, bajkowy ślub, narodziny dziecka, znani i bogaci rodzice, a w tle awantury, policja i narkotyki. Choć mogłoby się wydawać, że po rozwodzie z Eweliną o Danielu Martyniuku przestanie mówić cały internet - nic bardziej mylnego. Decyzja sądu rozjuszyła zarówno samego Daniela, jak i jego matkę Danutę, która w niewybrednych słowach ostatnio zaatakowała swoją ekssynową.

Zobacz wideo Daniel Martyniuk do Rafała Collinsa: Walczę tylko w federacji jedynej, słusznej i prawdziwej

CZYTAJ: Danuta Martyniuk nie wytrzymała. Grzmi w kierunku byłej synowej. "Gów**ara zas**na". Mamy nagranie!

Martyniukowie zarzucają byłej żonie Daniela ślub dla pieniędzy. Rodzice Eweliny zabierają głos

Ewelina została oskarżona przez Martyniuków o to, że wyszła za mąż za syna gwiazdora disco polo dla pieniędzy. Syn Zenka w jednym z wywiadów poszedł o krok dalej i powiedział, że czuł się nawet "złapany na dziecko". Choć rodzice byłej żony Daniela do tej pory byli powściągliwi w swoich reakcjach na medialne zamieszanie, w końcu przerwali milczenie. 

Ewelina nie wyszła za Daniela dla pieniędzy, bo mamy swoje. Jest nam bardzo przykro. Ciężko nam to komentować. Musimy się wyciszyć. Teraz najważniejsze, że Ewelina i Laura są z nami całe i zdrowe. Ich spokój jest naszym priorytetem. Sądziłam, że Daniel jest inny. Jedynym plusem z tego małżeństwa jest to, że mamy najwspanialszą wnuczkę na świecie -  mówi w rozmowie z "Faktem" Bogusława Golczyńska

Kim są Bogumiła i Arkadiusz Golczyńscy?

Rodzice byłej żony Daniela Martyniuka są biznesmenami i rolnikami. Bogumiła i Arkadiusz Golczyńscy posiadają ogromne gospodarstwo rolne - jego powierzchnia to aż 390 hektarów ziemi z czego 360 hektarów dzierżawią z Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.. Zajmują się głównie hodowlą ptactwa: gęsi i indyków na tucz mięsny. Poza tym są właścicielami firmy działającej w branży budowlanej. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA